Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani magamnak, hogy rendben van e a punci "illatom"?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének,15 vagyok és nem naon vágom még ezeket a dolgokat..szóval..az illattal tulképp nincs gondom hisz mondhatni semmilyen illata nincs..semleges..fürdés után meg tusfürdő illata van..ize sincs semmilyen..az is olyan semleges..ez normális?Honnan tudhatom,hogy nem jó illatú vagy sem,mert nincs még tapasztalatom,csak előre parázok,hogy a fiúk hogy állnak ehhez a dologhoz.Nem fog a barátom undorodni a puncimtól?
2008. dec. 7. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak alapjáraton nem undorodnak tőle, sőt! Ha nincs valamilyen gombafertőzésed és rendszeresen tisztálkodsz, akkor semmi gondod nem lehet vele.
2008. dec. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

DE honnan tudom hogy van e valami gombás fertőzésem vagy nincs?

Szűz vagyok még,panaszom semmi.A fertőzéseknek gondolom kellene hogy legyen valami tünete,nem?


Amúgy köszi a választ:)

2008. dec. 7. 01:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, hogy van-e, akkor biztos nincs semmiféle fertőzésed, ugyanis az legtöbbször nem marad észrevétlen. Egyébként az, hogy szűz vagy nem garancia rá, ugyanis sok helyen el is kaphatod. Ha majd eljön a pillanat, egyszerüen hagyd, hogy történjen aminek történnie kell és meglátod nem lesz semmi baj. A védekezésről viszont ne feledkezzetek meg.

Amúgy szivesen :)

2008. dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod,hogy tiszta vagy,akkor ne parázz. Nyugi, a fiú nem fog elájulni tőled főleg ha rendszeresen tisztálkodsz. Az,hogy semleges illatod van annak csak örülj,de ha mégis van egy kicsi erősebb ilatod,akkor sem kell megilyedni,mert mindenkinek van más és más egyéni illata,de hidd el azokat az illatokat is a fiúk imádják.De nyalás közben meg erősen koncentrálnak a puncira.
2008. dec. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés közben megmosod, bőven elég, de ilyen "belső öblögetést" hanyagold, maximum havonta egyszer, mensi után, mert az gondokat okozhat.

Többit leírták.

2008. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Aranyosak vagytok:))
2008. dec. 7. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A "beteg" illat jól érzékelhető lesz a számodra is. Nem testszag szerű (mint amilyen reggeltől estig lesz az ember), hanem fura, valóban kellemetlen vagy kifejezetten "halszagú". Ez utóbbi az egyikféle gombás betegség jellemző velejárója. De ezeket a szagokat folyás és/vagy viszketés is kíséri.

Nekem több barátom is ellenezte az intim dezodorokat. Azt mondták, zavaró, idegen illat. Ők speciel imádták a női punci illatát, ami felerősödik az izgalom állapotában. :)))

2008. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztálkodsz csak jó lehet az illata na meg az íze!:)

LEgalábbis én nagyon szeretem:)

20/F

2008. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy az ize sincs semmilyen?Bocsi hogy ezt kérdem nem szemétségböl csak kiváncsi vok!A válaszod elöre is köszi
2009. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Ja egyébként az lesz az igazi aki elbirja viselni minden szagodat!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!