Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért f*káznak a 13-16 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért f*káznak a 13-16 évesek ha megkérdik korai e a szex az ő korukban, és irok egy korrekt (nem sértő, de nem helyeslő) véleményt?

Figyelt kérdés

Napjában előfordul mostanában 13-14 éves lányok kérdéseire : "helyes e hogy lefeszem vagy Helyes lenne e ha lefeküdnék vagy Mely korban aktuális elvesziteni" válaszolok, és utólag még megszólnak, hogy én milyen sza.ul gondolom.

Pedig nem mondok mást, csak hogy érezzék fekészültnek magukat, legyen fontos a megértés, az érzelmek, ne siessék el...erre vissza fikáznak, hogy biztos azért mondom mert nem lett volna alkalmam megtenni...

megáll az eszem:D


2008. dec. 7. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
x))) ez nekem is feltünt, még le is pontoztak x)) hogy miért?mert mivel tudják helytelen amit tesznek szeretnék, hogy valaki azt mondja helyes igy nincs olyan nagy bűntudat, mert hát "mindenki azt mondja h helyes" akkor biztos az is x)
2008. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
nem kell velük foglalkozni mert még nem tudják hogy minek milyen súly van!!de nem hiszem hogy ilyen korba felkészültek lennének a nemi életre!ezt az egészet csak azért csinálják hogy felvágjanak a barátnőik előtt!majd egyszer rájönnek hogy mit csináltak.azt hiszik hogy ők már nagyfiúk meg nagy lányok pedig még igencsak gyerekek!
2008. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hasonlokat sejtek en is...

Udv

2008. dec. 7. 14:35
 4/8 Srapnel ***** válasza:
61%

Ja, én is észrevettem, válaszolok és le vagyok hordva. :)


Ők azért írnak ide, hogy megerősítést kapjanak, csak a pozitív választ akarják. Ráadásul sokan vannak és ők lepontoznak minket. Miközben még nagyon is gyerekek, akármennyire is érettnek gondolják magukat. Majd amikor a gyerek romantikázás, "teccik egy srác", buli, ismi, suli korszakot felváltja a gázszámla, főnök, leépítés, reggel korán kelés, este félhullaság, stb. időszak, majd rájönnek...

2008. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Megtanulhattad volna már, hogy az emberek ha nem azt a választ kapják, amit várnak, elég rosszul reagálnak.
2008. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell velük foglalkozni!Majd rájönnek 40 évesen,amikor kiélt k***ák lesznek,és senkinek nem kellenek,hogy igazad van!Manapság ez a "menő"!Most őszintén!Milyen pasi venne feleségül egy olyan nőt,aki már 13-14 évesen nemi életet élt,és több tucat pasin túl van????
2008. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ezek a lányok 40 évesen azzal mérik majd magukat, hogy férjhez tudtak-e menni...és szerintem a pasik sem úgy válogatnak, (feltéve ha szerelemből házasodnak) hogy "ja, neked már volt 15 pasid? akkor nem veszlek el..."

Kedves kérdező! Ne alacsonyodj le ezeknek a gyerekeknek a szintjére. NE válaszolj a kérdéseikre, látod semmi értelme.Az ő korukban még nincs értéke egy korrekt válasznak, ők nem ezt akarják hallani, akkor a szüleikkel beszélnének, nem ezen az oldalon lebzselnének.

2008. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd ha nem jön meg nekik, vagy a pasijuk ott hagyja őket egy numera után rájönnek h helyes volt-e vagy sem... =)

13 évesen még a menzeszem sem volt meg, nem h szexeljek...

2009. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!