Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek ha van párjuk akkor ténylegesen abszolút nem érdekeli őket "úgy" más nő? Tehát hidegen hagyja őket mert tudják hogy ott van mellettük akit választottak.

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 19:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De konkrétan hogy lehet ezt kiszűrni?
2021. jún. 8. 19:28
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Dr Genya az előző kérdésnél még férjnél volt, most akkor hogy van ez? 😅
2021. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Az hogy nem olvastam el a kérdést rendesen, és utólag láttam meg, hogy spec a férfiakra éleződött ki csak a kérdés, de mindegy, benne van hogy az uram is ilyne, szal ér, nem? :D És a barátom is hapek, úgyhogy pláne ér.
2021. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
normális esetben így működne
2021. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
De ugye te sem nézel rá soha semmilyen jóképű férfira? Inkább a földet nézed..
2021. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem kell a földet nézzem, nem "tűnik fel" ki a jóképű. Mondjuk nekem ez nem nehéz, élből JÓVAl kevesebb fiú/férfi tetszett meg világ életemben, mint pl a barátnőimnek. Meg a férjem a legjobbképűbb, még akkor is, ha nincs is ilyen szó :D Tényleg az az ideálom, amiről már nagyon fiatalon is ábrándoztam.
2021. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Itt nem a nézéssel van a baj. Nyilván az ember nem megy csukott szemmel, és lát minden szembe jövő embert. Itt az a kérdés hogy a gondolataiban mit játszik le. Elmegy a jó seggű nő, akkor nem érdekli mert tudja hogy ott van neki szíve választottja, vagy elmegy a jó seggű nő és a gondolataiban meg hogy fú de dögös pipe, micsoda segge van és már fel is izgult. Nem ugyanaz ha valaki látja, mintha nézi. A látással nincs baj mert látom hogy ez jön meg az jön, de mikor szándékosan nézem a nőt hogy fuu de szexi. Na azzal van szerintem a baj
2021. jún. 8. 19:53
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj csak, ez az állapot amikor semmk semmilyen értelmet nem vált ki, ugy hivják apátia, akut depresszió.
2021. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azért ebben vannnak fokozatok mint itt egy kérdésben valamelyik nap azt mondtak az is baj ha megnéz egy másik csinos nőt mit képzel megalázó stb. Szerintem ez nem gond , beszélgethet is vagy épp gondolhat rá ! De ez legyen a vége a szintnek és szerencsére a párom is így gondolja testi dolog ig nem menne el.
2021. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Így van, fokozatok vannak, határok, persze mindenkinek ez más, és a kérdés nem az egyetértésről szólt, hanem arról hogy van-e olyan aki így gondolkodik.
2021. jún. 8. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!