Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy olyan erős volt köztetek a kémia, hogy minden találkozás őrült szexbe fulladt? Mit tettetek, ha valamilyen oknál fogva nem lehettetek együtt? Vagy össze jöttetek egy idő után?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Volt. Nem akart kapcsolatot velem.
2021. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért nem akart kapcsolatot, ha ilyen erős volt köztetek a vonzalom? Jó alapja lehet egy kapcsolatnak a kémia
2021. jún. 16. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kitalált. Nem szerelmes, külföldön dolgozik, nem ér rá, átverték az exei, neki nem való komoly kapcsolat, mert nem tudja azt nyújtani, amit kellene. Mindent kitalált, csak hogy ne kelljen velem összejönnie. Amúgy hihetetlen vonzalom volt mind a kettőnk részéről, jól is éreztük magunkat.
2021. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

na, akár én is irhattam volna az #1 és #3 sorokat...

első együttlét után napokig nem tértünk rendre felette, hogy milyen extrém erős a vonzalom közöttünk.

Sajnos szerelmes is lettem belé, de nem kellettem neki, mert "sokat dolgozik". Aztán épp szünetet tartottunk a szexkapcsolatunkban, amikor egyszer osszefutottunk a pesti éjszakában. Nővel volt. Egy világ omlott össze bennem. Azt hazudta, hogy az a nő csak egy 'munka'..... éjfél után 3 perccel... azonnal tiltottam mindenhonnan, többet esélyt sem kap, hogy hozzámszólhasson.

Életem legnagyobb csalódása lett.

2021. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

4-es Akkor te sem tudod mi a szexkapcsolat, mert az nem azt jelenti hogy mást nem dughat meg.. ha kapcsolatot akarsz akkor úgy keres..

2 ember lazán kitudja használni a naív lányokat

1. A gazdag

2. A jóképű

..

2021. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak fulladt volna, de pont azért, hogy ne fulladjon abba, inkább messze elkerült.

Képtelenek voltunk egy légtérben lenni úgy, hogy ne álljon azonnal 5 cm-re tőlem, mintha mágnes rántott volna egymáshoz minket. Csak ezt nem engedhettük meg magunknak, főleg mások előtt, mert házasok voltunk.

Ő is mindent kitalált, ő nem tudja érzelmileg megadni, ő csak szexet akarna, de nem akart azt se, mert állandóan kihátrált úgy, hogy többször is ő nyúlt utánam úgy, hogy ő dobott.

Na mindegy, nem egyszer belehaltam már ebbe, de végül meguntam.

2021. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

#5 jól van okoska, de szexkapcsolatnak indult... az érzelmek épp az extrém vonzalom miatt alakultak ki.

Így már érted? Nem baj ha nem. Néha kihívás lehet 2 összetett mondatot értelmeznie a magadfajtáknak.

2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondta, hogy nem tudja ugyanazt nyújtani, meg hogy csak szexet akarna.


Akkor ezek szerint nincs rá példa, hogy boldog befejezés lett volna ebből. Bár várok még hozzászólásokat. Hátha van valaki

2021. jún. 16. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egyszer egy ilyen, 10 év után először éreztem ilyen vonzalmat. Akkor nagyon megijedtem, konkrétan 5 perc után viszaültem az autómba és hazamentem. (különben tuti rámászok) Nem voltam kész még "szexkapcsolatra" sem.

Aztán rá 3 hónapra közeledni próbáltam felé, de akkor már alakulóba volt neki valaki. Én ugyan azt éreztem mint először.

Azóta kerülöm és nagyon cikinek érzem a helyzetet.

2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exemmel volt ilyen, még szakítás után is összejártunk néha, de annyira más emberek vagyunk, hogy ennek sehogy sem lett volna jövője.
2021. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!