Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok valaki ezt eltudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok valaki ezt eltudja magyarázni nekem ?

Figyelt kérdés
Sok barátnőmnél vagy akár random embereknél ,vagy celebeknél rendszeresen látom ha kirak egy bármilyen képet magáról tehát nem félmeztelen vagy ilyesmi hanem csak egy képet ahol csak az arca látszik s olyan kommenteket kapnak, hogy de kinyalnám a p.csádat és vagy, hogy meg.asználok társai. Biztos tud mindenki ilyeneket felidézni. Srácok az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen komment után mit várnak mi fog történi, mert nem igen értem ez nekik , hogy s miképpen áll össze a fejükben ,hogy ebből kialakulhat valami is ?
2021. jún. 21. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

"Biztos tud mindenki ilyeneket felidézni."

Én nem. Miféle ismerőseid vannak facen?

2021. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehet mire már csak az arcát rakja ki, addigra már kirakott vagy 100 olyat, ami alapján kinyalnák és megbaxnák. Nehezen tudom azt elképzelni, ha valaki csak sima képeket rakosgat ki magáról, akkor hemzsegnek az ilyen kommentek olyanoktól, akik életükben most látták először az illetőt.
2021. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tanuljatok meg hasznalni a FB-ot es ne osszatok meg olyanoknak olyat, amire nem akartok kinos kommenteket.
2021. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még kp sem kell hozzá. Ha Szex kategóriába egy kérdéshez oda írom, hogy lány vagyok már kapok is vagy 10-15 levelet egy nap , hogy küldök képet a farakamról értékeld már meg ilyesmi
2021. jún. 21. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Tudják ők is, hogy ebből semmi nem alakulhat ki, de így legalább egy számukra vonzó nő olvassa a szexuális utalásaikat, ez az öröm nekik, mert közelebb úgysem kerülnek nőhöz.
2021. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
mert sok a retardalt kanos allat. igazabol nem is remenykednek benne, hogy celt er a komment, csak muszaj leirniuk, mert ostobak. ez olyan, mint amikor az utcan utanadfuttyog a munkasbrigad, tudjak, hogy nem fordulsz vissza es mesz el veluk randizni, de attol meg muszaj futtyogniuk. ne keress ebben logikat.
2021. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert olyanok, mint a kutyák a kerítés 2 oldalán. Amíg zárva, addig acsarkodnak a másikra, de ha kinyílik a kapu, na akkor megijednek, és bekussolnak.
2021. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El tudod magyarázni nekem hogy minek nézel ilyen szarságokat?
2021. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem nemi hovatartozas, hanem civilizacios fok kerdese. Pattintott kokorszak.
2021. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!