Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek hogyha a gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hogyha a gyereketek bevallaná, hogy meleg/leszbikus?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon örülnék, hogy ilyen jónak és bizalmasnak tekinti a viszonyunk. Csak átölelném és annyit mondanék, és? Nem mondom, hogy mindenben támogatnám, (a melegségével járó esetleges problémákban természetesen mindenben igen) mert a döntéseinek semmi köze a nemi hovatartozásának. Semmi nem változna.
2008. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Biztos ledöbbenék,a pàrom tuti szigorubb ilyen téren,én viszont tàmogatnàm a gyermeket.

Na tuti nem keresnék neki partnert,stb.

de elfogadnàm a döntését.

2008. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Hááth néznék egy nagyot,és sztem elmagyaráznám neki,hogy ez nem helyes,és próbálnám jó útra téríteni.
2008. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Én bevallom őszintén, hülyét kapnék. Főleg ha fiam lenne és az mondaná. Homofób vagyok.

És amúgy is, a homoszexualitás egy genetikai zsákutca, nem alkalmas a fajfenntartásra.

2008. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Én ha komoly kérdésre kell válaszolni akkor előbb mindig elszámolok 10 ig.Ez esetben legalább 1000 ig számolnék.Talán lány gyermeknél valamivel elnézőbb lennék.Szerintem az nem olyan durva/azért elnézést a lánygyermekes szülőktől/.Fiu gyereknél.....hát nem tudom.El azért nem zavarnám.Minden esetre akár fiu akár lány megprobálnék mindent megtenni,hogy a hetero életre állítsam.Ha nem menne akkor meg hiába minden mert maximum megutáltatnám csak magam.
2008. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismerésem az első hozzászólóé, még több ilyen gondolkodású szülőkre lenne szükség a 21. században :)

Az, hogy valaki leszbikus/meleg, nem maga választja meg, nem tud mit tenni ellene, ergo nem lehet hetero életre "szoktatni", mondván ez a normális. Azzal csak elnyomná önmagát, boldogtalanná válna és boldogtalanná tenné egy álszent élettel a feleségét/férjét.

Én mindenképpen támogatnám a gyermekem, hiszen ettől még ugyanaz marad, ami pedig a hálószobában történik, az nem rám tartozik (és akkor sem tartozna, ha hetero lenne).

2008. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Tarkólövés
2009. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GoldenFairy válasza:
Tiltással semmire sem mész. Hagyd, hogy úgy éljen, ahogy akar. Elvégre az Ő élete, amiből csak 1 van Neki. Hagy' éljen Boldogan.:) (Leszbikus lány)
2013. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!