Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teljesen ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen ismeretlen lányhoz hogyan érdemes odamenni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok nemrég szakított velem a barátnőm akivel 16 éves korom óta együtt voltam(azt mondta, hogy már nem érzi ugyanazt irántam mint régen).Na de nem is ez a lényeg.Most eléggé gondban vagyok mert lányokkal való ismerkedés terén nincs sok tapasztalatom, mert hát mégis csak kimaradt az a 8 év.Konkrét ismerkedési szándékkal még sohasem mentem oda lányokhoz.A volt barátnőmmel is gimiben úgy jöttem össze, hogy először csak barátok voltunk és csak később kezdünk el randizni.Most viszont majd szeretnék leszólítani egy lányt és arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek hogyan és milyen szöveggel lenne érdemes odamenni hozzá?

2021. júl. 13. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
sehogy
2021. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Odamész, köszönsz, elnézést kérsz az esetleges zavarásért, elmondod, hogy miért mész oda hozzá, majd elmondod neki, amit akarsz.


Pl.

Szia, sajnálom ha zavarlak, de megláttalak, és nagyon tetszik, amit látok belőled ezért szeretnélek megismerni. Elkérhetem az elérhetőségedet?


Easy. Engem így még SOSE utasítottak vissza. Persze a 90%ából csak egy pár órás vagy napos beszélgetés lesz, de ez így jó.

2021. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!