Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök attól, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök attól, ha egy pasi lép be a képbe akkor teljesen megkattanok. Min változtassak?

Figyelt kérdés

Az a baj,ha van barátom,vagy csak erősen ismerkedek egy pasival egy idő után teljesen bekattanok.Hisztizek,féltékenykedek(még ha nem is járunk),minden tettéért számon kérem és sorolhatnám.Persze közben tudom,hogy ez nem helyes és utána bocsánatot kérek,de eltelik 2 nap és megint.Ezmiatt már nem is merek ismerkedni senkivel,és hát azért kezd terjedni,hogy mennyire hisztérika vagyok.


Az apámat sohasem érdekeltem.lehet ez miatt?A másik meg,anyum sohasem volt szinte itthon, 3 műszakban dolgozott,alig beszélgettünk és a dél-amerikai szappanoperák "neveltek". 14 éven kersztül néztem mindegyiket.Lehet ez az oka,hogy mindent túldrámázok?


Annyira rossz ez így.:(Hogyan tudnék ezen változtatni?


2010. aug. 28. 11:28
 1/4 anonim válasza:
ha féltékeny vagy magadba nem bízol.Tedd fel magadnak azt a kérdést hol van a hijja annak ami nem adja meg neked a teljes bizalmat.Mi hiányzik.Ha megvan a válasz akkor már gazdagabb is leszel.:)
2010. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolj bele abba, hogy az a fiú nem veled ismerkedne, ha nem akarna tőled semmit...
2010. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Sztem azért mert nincs önbizalmad, illetve nekem egy csepp sincs...Most is tetszik nekem egy pasi, még csak nem is járunk, sőt még az sem teljesen biztos, hogy tetszem neki (bár eléggé úgy érzem) de ezen a héten nyaralni van tök új emberekkel, ráadásul egy csomó lány is van velük...Hát mondanom sem kell majd kikészülök, hogy nem tudom kivel mit csinál, és már alig várom, hogy hazajöjjön, dehát szombatig még rengeteg idő van :(
2010. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IQnindzsa ***** válasza:

Rossz szandek es bantas nelkul... Van egy kozhely amiben kivetelesen latok nemi igazsagtartalmat : Mindenki magabol indul ki.

Nem akarok es nem is tudok aszemelyisegedrol velemenyt alkotni de nem lehet ,hogy azert feltekenykedsz mert ellenkezo oldalon te megcsalnad ot?

A problema megoldasa nagyon egyszeru (legalabbis szamomra ,mivel soha eletemben nem feltekenykedtem senkire)!

Bizz meg a tarsad husegeben.

2010. aug. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!