Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom, de közben szeret?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal, tök jól elkezdtünk beszélgetni, meg minden, egy hosszu beszélgetésbe tisztáztuk hogy ő nem akar semmit csak barát akar lenni, mert ő vki másba "szerelmes", de nem viszonozzák neki

De mikor sms-ezek vele akkor mindig azt írja hogy hiányzok, meg beszéljünk már, meg talizni akar...

Akkor szerintetek ez mi? Normális válaszokat, thx


2008. dec. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mint nő... Van pár fiú barát / haver, akiket nagyon imádok. Egyikükkel sokszor együtt alszunk, ha egyikünknek sincs senkije szex sem kizárt. De ez nagyon nem szerelem, csak ilyen vagyok, hogy minden hozzám közelálló embert aki nem kap tőle hülyét, cicázok, bogarazok, szivemezek, és nem tartom cikinek kimondani ha valakit szeretek (barátoknak sem). Ez az egyik verzió. VISZONT! Lehet hogy tetszel a lánynak.
2008. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátom! ( 28 éves férjes asszony vagyok )

Évek óta nem telik el úgy nap, hogy legalább telefonon ne beszélnénk. Sokszor megöleljük egymást, mindent tudunk egymásról. Puszival köszönünk és válunk el egymástól. Gyakori az arcsimogatás és mindíg nagyon kedvesek vagyunk egymáshoz. Ettől még nem vagyunk szerelmesek egymásba. Boldog vagyok a férjem mellett és Ő is a barátnője oldalán.

2008. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, azt elfelejtettem írni hogy én 16 ő 15 éves , de azért jöhetnek még válaszok
2008. dec. 10. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed meghódítani őt. Neked sírja el a bánatát, veled beszéli meg a dolgait, rád bízza a titkait, a legjobb szerelmek a legjobb barátságokból szövődnek! :)

Nem kizárt, hogy tetszel neki, talán csak nem meri megmondani neked.

Szerintem - ha neked tetszik ő, és szeretnéd, ha több lenne köztetek, mint barátság - hívd el randira! De add meg a módját, tudja, hogy randira hívod!

2009. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!