Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szeret vagy csak barátkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy csak barátként vagy ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
van egy fiu az osztályban akivel nagyon jóba vagyok és mindig ölelkezünk kézfogás meg ilyenek és nekem sem jött be eddig de mostanában már télleg mindig eggyütt vagyunk délután is és azt mondja nem akar semmit de akkor is ez annyira furcsa.! kötődöm hozzá nagyon és most minek vegyem ezeket amiket csinálunk mindenki félreérti mi van ha csak ő nem meri bevallani mert udja hogy ugysem jáérnék vele vaagy nem tudom... szerintetek? 14évesek vagyunk osztálytársak
2008. dec. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted a kérdést, akkor nyilván sokat gondolsz rá. Bírjátok egymást, ezt biztos, de hogy együttjárás lesz-e, azt nektek kell érezni. De ha csak barátként gondolnátok egymásra, akkor nem agyalnál rajta este 10-kor... :-)) Hm????
2008. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nah jó ez is igaz hogy csak azt várom hogy megölelhessem de ez csak a részemről van és amikor meglát egyből mosolyog olyan aranyos de félek ha járnánk lehet hogy tönkre menne a barátságunk..
2008. dec. 9. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen már jártok,legalábbis kivülálló azt hiheti, hisz együtt lógtok, ölelkezés, kézenfogás..


sok kapcsolatból alakul így szerelem.

2008. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj mondd meg neki, hogy te szereted és szeretnéd, ha járnátok, megnéznétek, mennyire illetek össze... Ha nemet mond, lehalább tudsz majd aludni este 10-kor:D
2008. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jó mondjuk jah de nem tudom nem merem meg ha nemet mondana akkor lehet hogy megszakadna ez az erős kötelék...
2008. dec. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!