Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "felnőtt nő" általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "felnőtt nő" általában mennyi idő után fekszik le a pasijával?

Figyelt kérdés

Mi úgy jöttünk össze, hogy már évek óta ismerjük egymást, tudom, hogy nem csak arra kellenék neki, de nem szeretném elkapkodni a dolgot. Csak régebben sokszor beleestem abba a hibába, hogy túl korán hagytam magam ágyba vinni. Oké, tudom, hogy akkor van itt az ideje, amikor úgy érezzük, hogy itt van, de már megtapasztaltam, hogy ezt az adott szituációban nem mindig tudom megfelelően eldönteni.

Nem vagyunk tinik, huszonéves felnőtt, dolgozó emberek vagyunk.


2008. dec. 9. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy első randi és kb 3. után szokott lenni, amikor a nők lefekszenek velem.
2008. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

En fosuli alatt jottem ossze a mostani ferjemmel. Ugy alakult, hogy napi szinten találkoztunk, állandoan egyutt, nekunk így fél év volt, de elotte már pettigeltunk. Ezt egyszeruen így éreztuk jonak. Az elozo barátommal 5 honapig voltunk egyutt, és nem jutottunk el idáig.

A barátnomék egy honap után voltak eloszor egyutt, nekem ez korai lett volna...ok azota jegyesek és osszekoltoztek.

2008. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor mar nem birjatok tovabb.

Nezd, ezt ugyis te dontod el, mert te vagy a no.

O meg max elfogadja vagy nem.

De szerintem olyan nincs hogy "mertazelsorandinlefekudtunk".

Ha azok elmentek, hat akkor jobb is, es valoszinu hogy valami mas oka volt, hogy nem lett belole hosszabb kapcsoolat.Lehet ha felevig varsz akkor is leleptek volna masnap.

En es a parom az elso randin egymasnak estunk, es mar akkor ereztuk hogy ez nem azert volt, mert csak egy jot akartunk..ohm..hanem mert akkora erzelmi vibralas volt koztunk.Altalaban az emberek varnak vele egy ket honapig vagy 5-6 randit.

De nalunk egyikunk sem banta meg a mai napig sem!

Ugyhogy ezt tenyleg neked kell eldontened.

Jo szorakozast :)

2008. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen valtozo. Igazabol attol fugg, hogy mikor erzed, hogy eljott az ido ra, szerintem nincs recept.

Lehet hogy 3 talalka utan megesik, es megjobban osszejottok, hiszen passzoltok az agyban is egymashoz, viszont lehet hogy 3 honap mulva csak, bar en azt kotve hiszem, hogy egy "felnott pasi" kibirja, es mert nem volt jo a szex, osszevesztek. Hiszen nagyon fontos egy parkapcsolatban ez.

Nincs recept, roviden ennyi.

2008. dec. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

19 vagyok, én az első randin szexet akarok. Persze kevés az akivel egyáltalán randira megyek :))

Általában szerintem a nők 1-3 hónapot várnak ezzel. Persze változó, ha nagyon vonzó a pasi akkor gondolom annyit nem.

2008. dec. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 éves vagyok. Volt olyan pasim, akivel az első randin lefeküdtünk, mert annyira bejöttünk egymásnak. Mégis lett belőle kapcsolat. Ez nem ettől függ. Ha a pasi nem akar komoly kapcsolatot, akkor mindegy, hogy mit csinálsz.

Azért egy pár randit várj, de éveket nem kell, mert azt meg nem fogja senki kivárni. (Tinikre ez nem igaz, felnőttekről beszélünk)

2008. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2008. dec. 10. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy pasit, hogy akivel lefekszik első randin azzal nem folytatja a kapcsolatot, azt mondja minek kellene olyan nő aki már elsőre beadja a derekát?
2008. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy érett nő akkor fekszik le a neki tetsző hapsival amikor jónak tartja. Egy érett nő nem fog azon filozni, hogy vajon mit fognak gondolni róla a többiek, vagy a hapsi hogy akár a 2. randin dugnak. Egy érett nő tisztában van a férfi igényeivel, és egy érett férfi pedig tisztába van a nő igényeivel. Ha e két pont találkozik, akkor szeretkezés lesz belőle. Akár a 2. randin.
2008. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!