Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szúrjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szúrjam el?A minap az egyik haverom mutatott egy lányt, nagyon megtetszett el is kértem az msn címet, 1-2 napja beszélünk és nekem nagyon tetszik,

Figyelt kérdés
1,5 évvel fiatalabb mint én (15 múltam) csak attól félek, hogy elrontom és barátként fog rám tekinteni, viszont nyomulni sem akarok mert aranyos szép értelmes okos, ergó nem hiszem hogy a hello járunk duma be jön e nála. szóval hogyan utaljak a dolgokra finoman?
2008. dec. 10. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz tapasztalatokat, ilyenekben nincs más megoldás :)
2008. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! először szerintem közeledj felé baráti alapon, csevegj vele kedvesen erről arról. vigyázz, semmiképp ne legyél obszcén, és kerüld a szex témát eleinte. ez nagyon kiábrándítóan hat az értelmes lányokra. aztán elhívhatod moziba, meginni valamit, bowlingozni, kiállításra. bókolj neki, mondj egyszerűen annyit h "nagyon szép vagy" viseljen bármit vagy nézzen ki bárhogy, akkor is. ettől minden lány elolvad. vigyél virágot, értékelni fogja.

ezek után már venni fogja a lapot biztosan, hogy szeretnél tőle valamit. a többi meg már jön magától:)

2008. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!