Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 10 éves kapcsolatban lehet még tűz?

Figyelt kérdés

10 éves kapcsolt, 1 gyerek.


Ilyenkorra mi jellemzi az átlag párokat? Elhidegülés jellemző zömében vagy sokaknál még ég a tűz?


2021. szept. 12. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondanám, hogy izzik a parázs. Teljesen más, mint a kezdeti lángolás és a rózsaszín köd. Tartósabb, erősebb. Egy pillantásból tudod, hogy mit gondol a másik. Mint a legjobb barátod, és a legjobb szexpartnered egyben. Meg persze a legközelebbi családtagod, a szövetségesed, szülőtársad, kollégád, egyben.
2021. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhidegules is lehet,de általában szerelem ( rózsaszín köd) átlép szeretetbe és megszokottsagba. Ez nem jelenti azt hogy már nem szeret. Nem leszel életed végéig szerelmes.
2021. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1

Szépen leírtad. Az ilyet meg kell becsülni, értékelni, mert manapsàg 10 böl egy ilyen.


Àltalában a szerelem után jönnek az egyoldalú elvárások, követelések, a másik hibàinak kiteregetése nap mint nap.

2021. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy kapcsolat pontosan olyan, amilyenné a két fél teszi.
2021. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, mi még csak akkor házasodtunk össze...
2021. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz, eltérő. De csak én gondolom azt hogy valahogy 6-7 év után hanyatlanak a kapcsolatok , bejászanak a harmadik felek
2021. szept. 12. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csak folyik a víz!
2021. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Újítások bevezetésével igen.
2021. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, pontosítok. Van egy férfi ismerősöm. 10 éve él kapcsolatban. Mostanság valami kezd köztünk kibontakozni. Semmi nem volt, csak lélekben nagyon egymásra találtunk. És próbálom megerteni, van- e esélyem?
2021. szept. 12. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő, jó partner mellett sziklaszilárd szeretet, mély kötődés és nagyszerű szex is jellemezheti (10 éve egymáson gyakorolnak :P).


Ha "lélekben nagyon egymásra találtatok" (amit lehet, hogy csak te érzel), és szeretne tőled valami ehhez hasonlót, azt gondolom, hogy jelezte volna. Én nem rombolnék szét egy családot, hanem méltósággal kivonulnék a helyzetből, és meghagynám a lelki kötődést annak, akit megillet: a társának. Vagy ennyire vágysz a mostohaanyaságra?


(Bocsi, ha nyers vagyok, de mind3mótoknak jobb így. Ha új kapcsolatot szeretne, váljon el. Ha sikerül elszeretned a jelenlegi partnerétől, csak abban lehetsz biztos, hogy tőled is elszeretheti egy újabb "lelki társ".)

2021. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!