Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Vagy mit nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Vagy mit nem? Minden egy éve kezdődött. Egy iskolai esemény alkalmából láttam először, azután észrevettem hogy állandóan bámul. Akkor barátnője volt, és miközben ölelgette, akkor is engem nézett.

Figyelt kérdés
Nem sokkal később szakított a csajjal, nekem sikerült beleszeretnem. Egy nap valahonnan eljutott hozzá h tetszik nekem, azután nagyon kétértelművé vált a viselkedése. Egyszer látványosan nem nézett rám, máskor pedig úgy nézett, hogy a bnőmnek is feltűnt. Eljött a nyár, és el is múlt. Év elején néhány hétig bámult, minden jó jel volt, aztán abbahagyta... Már észre sem vett. Aztán nemrégen egy újabb esemény alkalmából találkoztunk. Ott oan durván nézett rám, h bnőm szerint ez azt jelenti h még mindig nem közömbös. Én meg már nem értem... Ha akart valamit, és tudta h tetszik nekem, mért nem szólított le? Elég gyáva fiú mondjuk, az előző kapcsolatot is a lány kezdeményezte. Vagy ha ennyire nem jelentek neki semmit, akkor miért kezdett el nézni?
2008. dec. 11. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

^^) tudod lehet hogy ez lányos szemszögből mérve eléggé egyszerű lehet de hidd el nem az,biztos most azt gondolod magadban hogy "ugyan már mi ezen a nehéz ? odajön és megkérdezi,..) igen Csanova képes rá meg még kb minden 4. fiú. viszont az aki nem akarja elsietni a dolgot lassan közeledik, bár 1 év már túlzás,...XD

Most feltennék pár kérdést,:

1, Tetszik neked a srác ?

2, Viszonoztad a tekintetét, amikor rád nézett vagy elkaptad a fejed ?


Ha a srácnál bejössz ,és neked is tetszik csak azt tudom mondani hogy nézz rá kedvesen mosolyogj amikor téged néz és ez talán ad neki annyi lelki erőt, hogy rászánja magát a dologra.

Sok sikert !

2008. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tetszik. =) Az hogy elkaptam-e a tekintetem... Néha elkaptam, de csak mert nem mertem ránézni. Először mosolyogtam, ő visszamosolygott, aztán ő is elkezdett rám mosolyogni, én meg visszamosolyogtam, de persze néha elkaptam a tekintetem... Most meg hát nem nagyon néz rám, de ha igen, akkor furán =(
2008. dec. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!