Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban nők, Miért jöttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők, Miért jöttél újra össze az ebéddel, ha volt ilyen?

Figyelt kérdés

Meddig voltatok külön, ki szakított? Ki akart jobban békülni stb

Meseljetek légyszíves.


2021. okt. 1. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Exeddel* bocsánat
2021. okt. 1. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Igazából bármit lehet inni, filmszakadásig. A lényeg hogy ne keverd a piákat. Akkor nem jössz össze újra az ebéddel.

Nincs mit.

2021. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 :D


Alig 17 évesen, egy nagyon rövid együttjárás után dobott. Én nagyon szerettem (kamaszként azt is könnyű halálosan szeretni, akit szinte nem is ismersz), ő szerintem azt sem tudta, merre van arccal.

21 évesen megkeresett, addigra mindketten érettebbek voltunk, ő megfontoltabb, én öntudatosabb. Mindketten nagyon szerettünk volna újra együtt lenni, persze én a világért sem kezdeményeztem volna ezt az előzmények után. Megtette ő. Pár év múlva összeházasodtunk, nem sokkal később családot alapítottunk.

Tulajdonképpen ez nem egy klasszikus összejövés volt az exszel, mert a korunk miatt elég más emberek lettünk közben. Elsőre gyerekek voltunk, másodjára már inkább felnőttek.

2021. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi elváltunk 8 év után elhidegülés, összeférhetetlenség miatt. Martuk egymást az utolsó 1 évben mint a kutya és a macska, megcsalás, minden volt a legvégén mikor már külön aludtunk, van gyerek is.

Másfél év különlét után egyszercsak átkattant bennünk valami.

Ő randizott, voltak rövidebb kapcsolatai, elmondása szerint mindegyik nő kiábrándító volt rövid idő után, hiányozni kezdtem neki, a közös dolgaink, a közös szex, minden. Főleg, hogy nagyon összekaptam magam, kondiztam, megnövesztettem hosszúra a hajam stb.

Nekem másfél évvel válás után udvarolni kezdett egy jóképű tehetős férfi. Mikor ezt megneszelte, teljesen féltékeny lett és udvarolni kezdett újra ő is. Programozni, szórakozni, mozizni hívott mint 10 éve mikor randiztunk, elkezdtünk találkozgatni, a szex jobb lett mint valaha. Most ott tartunk, hogy fél éve együtt járok a volt férjemmel, most készülünk összeköltözni.

2021. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán szerelmes lettem belé amikor először megláttam. Ő később, évekkel később szeretett belém. Addig, a szakítás utan másokkal voltunk, szinglik lettünk, szex kapcsolatba keveredtünk egymással, aztán most már házastársak vagyunk.
2021. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Éhes voltam.
2021. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szerettük egymást. Vagy újra szerettük egymást. Vagy akkor jöttünk rá hogy szeretjük egymást.
2021. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!