Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért beszélnek annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért beszélnek annyit az anyjukkal telefonon?

Figyelt kérdés
Én is beszélek mindennap anyuval, de én letudom 5perc alatt mert csak a fontos dolgokat közlöm/kérdezem meg. Minden kapcsolatba így van?

2021. okt. 4. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert beszélgetnek, és nem pedig helyzetjelentést adnak, mint valami kiképzőtáborban.

Anyád is biztos örül, hogy még csak nem is érted, mire jó a beszélgetés...

2021. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Anyuval élek szerintem két hetente ha három percet beszélünk mobilon az már sok.

Otthon szoktunk, csak akkor hívjuk egymást ha sürgős helyzet van amit meg kell oldani.

De a miénk hideg család, biztos van akiknél ez erősebb kötelék.

2021. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, így van, hogy hónapokon át nem találkozok a szüleimmel. Igaz, nem beszélünk mindennap, de amikor igen, az akár egy órán is túl megy. Nem arról van szó, hogy életjelet adunk magunkról, hanem beszélgetünk. Munka, hobbik, ismerősök, gyakorlatilag bármi.


Egyébként nem értem, hogy miért meglepő ez. A párommal és a barátaimmal is képes vagy órákon át beszélgetni, a szüleimmel miért ne működhetne?


Másrészt a barátom is szokott beszélgetni a szüleivel és ő se öt perc alatt tudja le a dolgot. A szülei elváltak, aki egy városban él velünk, vele találkozni is szokott hetente, míg a másikkal hetente biztos telefonál/Skype-ol összesen legalább pár órát.

26/N

2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

külön élünk, én egyedül. Kb minden nap felhívom este felé, hogy milyen napom volt, az érdekesebb dolgokat elmesélem neki, pl. hogy mi jó, vagy rossz dolog történt. Érdeklődni is szoktam, hogy ő hogy van és vele mi történt.

Vannak szervezni valók is, akkor arról, vagy ha úgy van akkor számunkra hasznos infókat váltunk.

2021. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi beszélhetünk, nem csak bedarálunk egy listát a napi eseményekről.
2021. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 peca1000 ***** válasza:
37%

Havonta 1 max 2x beszélek faterommal telefonon, 5-10 percet, és így le van tudva a kötelező kör.


Kb. 2-3 havonta elmegyek hozzá.

2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!