Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg holnap õt?

Figyelt kérdés
Holnap a pasimmal leszek(16), nemregota vagyunk egyutt. Szexet nem akarok. Kerlek adjatok tanacsot mivel vehetnem le a labarol, ezen kivul(sexen kivul), ugy h ne felejtse el.izgalmas es jo dologra gondolok, nem ilyenre h seta.Nala leszunk, a haz ures tehat tudjatok :D csak kettesben... ;) koszike elore is
2008. dec. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vacsi, kellemes zene, sok gyertya, erotikus masszázs..(De azért óvszer legyen a közelben, mert sose tudja az ember, hogy végződik, mégha te most nem is úgy tervezed.)
2008. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok és így belegondolva nekem pl. attól maradna emlékezetes egy este, ha olyan dolgot vinne bele a kedvesem, persze meglepetésből, amit VAGY régóta szeretnék kipróbálni, VAGY teljesen váratlan és nem úgy, ott, akkor gondoltam, hogy a részese leszek. Teszem azt én még nem próbáltam a vizipipázást, nosza meglepődnék. Nem próbáltam még ki a felesekkel történő addigiszomamígkinemdőlök dolgot. Utána jöhet esetleg egy erotikus masszázs, persze mindezek előtt egy finom vacsora, nyilván a kedvence, VAGY egy olyan kaja, amit még egyikőtök sem kóstolt, próbált. Vagy főzzetek közösen. Vagy találj ki valami olyan játékot, amivel jobban megismerheted - nyilván ne a Ki nevet a végént válaszd. Ha olyan környezetben laknék, pl. tuti fürdenék mások medencéjében. Tudom, ez romantikus filmek kedvelt sablontémája, viszont akkor is vonzó lehet. Ez már kicsit extrémebb hozzáállást igényel. Vagy menjetek fel a tetőre egy üveg borral és nézzétek a várost. Vagy egy darura másszatok fel :-) Vagy csináljátok valami olyan dolgot, ami alapvetően tiltott. Ezután a hazamenetel már csak röhögve fog eltelni, és miután ettetek egy jóízűt borral! :-) utána már csak mosolyogtok az egészen.
2008. dec. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Süss neki muffinokat vagy vmi egyedivel lepd meg,de lehetne olyasmivel is,amiről tod,hogy régóta nagy vágya...persze nem egy Ferrari-ra gondolok.XD
2009. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!