Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy pasinak rálépünk a cigijére (eloltjuk)?

Figyelt kérdés

a barátom monta hogy oltsam el.

és az mit jelent hogy rám fujja a füstöt?


2008. dec. 11. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre mondom, bocsáss meg, kérlek.


De:


"a barátom monta hogy oltsam el." = bunkó, mert eldobja csak úgy, ahelyett, hogy rendesen elnyomná, és kukába dobná, plusz ezen felül arra is lusta, hogy maga oltsa el, és téged ugráltat.


"és az mit jelent hogy rám fujja a füstöt?" = még bunkóbb, főleg, ha te nem dohányzol, mert akkor külön inzultus/szemtelenség. Ha te is dohányzol, akkor se sokkal jobb, hacsak nem _IMÁDOD_ tényleg a cigije füstjét. Ha azonban nem ez a helyzet, akkor főleg tahó, mert még másik dohányosnak is pofátlanság - vagy egyenes sértés, megalázás - az arcába fújni a füstöt.


Szerintem gondold meg, tényleg ő kell-e neked.

2008. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Nem gyullad ki az erdő.

Ha rád fújja a füstöt akkor valszeg nem tetszik neki az illatod...

2008. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én meg úgy tudom, hogy ha az illetőre fújja a fustöt, az azt jelenti, hogy szexelni akar vele :D ...De ahogy látom, mindenki másképp tudja...Kitudja, hogy a pasid mire gondol, utal ezzel....Azt lehet semmire se csak a bunkóság árad belőle....Bocs
2008. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is ugy tudom hogy ha rád fújja a füstöt akkor szexelni akar veled ha pedig te nyomod el a cicicsikkjét akkor az pedig azt jelenti hogy közeli kapcsolatba fogtok kerülni de testileg szóval a kettő hasonló a lényeg a szex!:)
2008. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a frankó!

14-16 évesek lehettek. Ugye ?

Ebben a korszakban azt jelenti, ha eltaposod a cigijét, hogy le akarsz vele feküdni. Ha pedig rád fújja füstöt, azt jelenti, hogy Ő szeretne veled szexelni.

Aki ezen az ostoba időszakon már túl van, jól szájon vágja azt, aki ráfújja a füstöt, ill. nem tetszését nyilvánítja, ha csak úgy hanyagul a földre dobja a cigarettáját, ahelyett, hogy a kukába tenné, miután saját maga eloltotta. Bármennyi éves is vagy, remélem lesz annyi eszed, hogy az utóbbi módszert választod, több okból is.

2008. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyen hülye "kódolások". Tiniknél még menő, felnőtt korra rájönnek, hogy csak szimplán bunkóság.


Mifelénk azt mondták, hogy aki rálép a cigidre, azzal fogsz majd összeházasodni.

És aki rád fújja a füstöt az csókolózni/szexelni akar.


De ez mind hülyeség.

2008. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy manapság mi a menő, de kulturáltabb körökben másra ráfújni a füstöt taj paraszt bunkó dolog.

No offence.

2008. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19:51-es nagyon igazad van :-) Legközelebb majd a homlokodon nyomja el, te pedig ugrálni fogsz az örömtől, h jaj de jó, le akar velem feküdni. Nem vagy semmi, hallod!
2008. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!