Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen és ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen és ehhez hasonló SMS-eket?

Figyelt kérdés

Nos Önnek egy jóétpuszis sms-e érdezett.. A cuppanás után aludjon el, és álmodjon a feladóról (((CUPP)))


Ehhez hasonló jóétpuszi sms érdekelne engem!


2008. dec. 12. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. itt: [link]
2008. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A fejedben kéne hogy legyenek ilyenek. Ha nincs fantáziád kitalálni egyet, inkább ne küldj, szvsz. Nekem nagyon égne a pofám, ha küldenék egy ilyen smst a kedvesemnek, és rájönne, hogy valahonnan "másoltam".
2008. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok; jó, ha olyan jellegűeket küldesz, mint amit az első válaszadó linkjében lehet találni, azokkal nincs baj, de szerintem egy jó éjt sms személyes kell, hogy legyen, nem fér bele egy ilyen "külsős" SMS.
2008. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!