Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak írtam neten és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak írtam neten és elkértem az msn címét, de nem válaszolt akkor megkérdezzem hogy miért nem válaszol vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha tetszik a lány és szeretnéd őt jobban megismerni, ne hagyd! Írjál neki. Nem tudhatod, hogy miért nem írt vissza! De ilyen hamar nem szabad feladnod!

Sok sikert!

2008. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Ha iwiwen írtál, és látod, hogy elolvasta az üzenetet, akkor hagyd; ha viszont e-mailt küldtél, és arra nem válaszol, mindig marad egy icipici esély arra, hogy esetleg rosszul írtad be a címét, vagy a szolgáltató béna, és ezért nem kapta meg az üzeneted, stb. - csak hát erre az esély minimális...

Viszont velem már előfordult, hogy egy barátnőmnek írt levelem nem hogy késve érkezett volna meg, de egyáltalán nem ért célba. Máskor meg akár egy egész napot is késnek az e-mailek...

Szóval, ilyen hülye peched lehet, ... de azért én azt mondom, hogy várj pár napot, és ha nem ír, esetleg úgy mellékesen jegyezd meg, hogy a levelekre illik válaszolni. Vagy tudni fogja, miről van szó, vagy nem, és akkor személyesen kérheted el a címét - ami egyébként sokkal szimpatikusabb, mint neten keresztül.

... Amúgy meg a személyes véleményem az, hogy 99%, hogy megkapta az e-mailedet, és nem akar válaszolni. Ez esetben viszont örülj neki, hogy nem kerülsz vele közelebbi kapcsolatba, egy válaszba ugyanis senki se halna bele, és ha arra nem képes, hogy vegye a fáradságot és normálisan utasítson vissza, akkor érzéketlen.

2008. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha meg tudod állíptani, hogy ovlasta de mégsem válaszolt... hát akkor se hagyd:D NEm akarok szteretípiákra építeni, meg "szabályokat" emlegetni férfi-nő kapcsolatban, mint teszik azt nagyon sokan, pedig két egyén kapcsolata nem foglalható szabálykönyvbe... egyszerűen, annyi energiát fektess a figyelme felkeltésébe amennyire szeretnéd azt megszerezni. Remélem ez így vili:D Ha majd egyérteéműen aztmondja neked hogy "húzz a fenébe!" ha akkor már ne írj:) Ennyi.
2008. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Lehet, eretnek gondolatot mondok most, félek is megemlíteni, de mi lenne, ha mondjuk legközelebb, ha találkozol vele, elhívod egy kávéra...?
2008. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez egyszerű mit csinálj. írj neki mégegy e-mailt, hogy nagyon szomorú vagy, hogy ne válaszolt, és ennél többet érdemelnél. az ilyen hat a lányoknál hidd el. (lány vok :))
2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!