Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam a tévében, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam a tévében, hogy egy pasinak nem kell jóképűnek lennie hanem inkább izmosnak, hogy bejöjjön a csajoknak. Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 15:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
(ha mindkettő nem lehet)milyen legyen egy pasi, jóképű vagy izmos?
2008. dec. 12. 16:03
 2/19 Srapnel ***** válasza:
87%
Lehet, viszont ez csak 19-20 éves korig jó, utána a pénz számít. Majd olyan 26-27 éves kortól az, hogy egy egyszerű, normális, becsületes, apukának való fickó legyen, miután a nő az izmosokkal kiszexelte és a gazdagokkal kiutazgatta magát.
2008. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nah én nem offolnék..

Szvsz ez teljesen egyéni dolog. Van akinek az jön be, ha izmos a pasi, van akinek az, ha jóképű. A többségnek meg az, amikor ez a kettő össze van válogatva..

Nekem személy szerint a jóképűek jobban bejönnek, mint az izmosak. Az ilyen fullrakigyúrt pasiktól kiráz a hideg.. Wááááh....

2008. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem meg az aki biztos anyagi háttért tud biztosítani. Vagy is egy jól fizetö állása van, és nem azért kell a gyerektémát halasztani mert nincs pénzünk és mindig a pénzügyi gondunk van. ehez nem kell gazdagnak lenni de tudjon egy anyagi háttért biztosítani.


a volt férjem jóképü volt és izmos. de rájöttem hogy a gyerektéma minden azért halogattam mert soha nem volt pénzünk, én jobban kerestem mint ö és arra is hogy élete végéig egy egyszerü munkás marad, még mühely vezetö sem lesz belöle soha.

és akkor jött a mostani párom akinek egy igen jó szakmája van. nem gazdag de nagyon tud sporolni és van is miböl neki. nem kell azon gondolkodni hogy joghurtot vegyünk vagy villanyszámlát fizesünk. bátran vágtunk bele a gyerek témába is mert ha szülni megyek nem lesz gond ha 3 évig a gyerekkel leszek.

ez számít.


a nöäk a domináns hímet keresik aki megvédik ´öket és gondoskodnak a betevö falatrol.

2008. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Erre van egy egyszerű mondás..."Nincs csúnya férfi, csak szegény...", az előttem szóló is kifejtette ezt.
2008. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Srapnel ***** válasza:
100%

Na? Mondtam én!


Nem kell, hogy gazdag legyen, csak legyen nagy fizetése!

Nem kell, hogy gazdag legyen, csak mindent meg tudjon venni, amit a nő akar!


Aztán egyszer csapja el a 47-es villamos a mercit (az előbbi úgyis erősebb), az egész család mehet a híd alá.


Pazar!


(a 16:06-os)

2008. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
a lényeg,hogy mindenki megtalálja a párját,csak ki előbb-ki utóbb.különböző izlésünk van nekünk embereknek,és épp ez a jó!az én párom például túlsúlyos,de nekem épp így tetszik,így is ismertem meg,és szerettem belé :)
2008. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Ad 1.) Kedves kérdező, amit a tévéből hallasz, azt eleve fenntartással kezeld, bármelyik csatornáról van is szó (jó, mondjuk a Spektrumnak még talán van hitele, de annak se kell mindent elhinni, szoktak ott is bolondozni).


Ad 2.) Legyél normális, szerethető és szeretni tudó, figyelmes és gondoskodó. Minden más mellékes; tök átlagos külsővel is lehet sikered, nem ezen múlik... leginkább azon, hogy te milyen vagy, és hogy kikkel próbálkozol. (Jótanács: plázalakókat messzire elkerülni)

2008. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Micsoda pézéhes nők vannak.Szerintem egy nő legyen anyagilag független, és tudja magát eltartani ha úgy alakulna. Na de a kérdésre válaszolva :

Szerintem arra ami a tv-ben van ne nagyon adj.A jóképűség is szubjektív.És szerintem hiába néz ki valaki full jól, külsőleg, ha egy utolsó tuskó és kilóg a kapa a szájából, meg még nagyképű is . Hát felőlem elmehetne a rákba és még a pénze se segítene rajta.

2008. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs az pénzéhes akart lenni.
2008. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!