Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tönkre tette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tönkre tette az onbizalmam, pont akkor mikor meg született a gyermekünk. Tudtam és ereztem hogy nem a legjobb formában vagyok, nem is akartam hisz ott volt egy kisbaba. De a párom dicsergetett nekem más nőt?? Mással így elő fordult már ????

Figyelt kérdés
Hogy Neki ilyen meg olyan jó csaj, ez az tetszik rajta , jó alak stb… a közösségi oldalakon elhalmozta lajkokkal.. 😞 oda vissza van/volt erte annyira faj, nem lehetek ennyire “szar” mit tegyek ?? Sosem ereztem meg magam így, és nem is hittem volna h lehetséges ilyesmi érzés . Nagyon tönkre tesz 😞 persze azóta nem csinál olyat mióta szóltam hogy ezt hogy tervezte , de én miért nem kaptam meg azt a tiszteletet szülés után a páromtol mint más nő??!😭
2021. nov. 6. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert rosszul választottál?Jó nagy paraszt a pasid.
2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Ugye kötelező volt vele összeállni, majd szüli neki?
2021. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minden szülés után történt… azt hittem tökéletes minden “”
2021. nov. 6. 17:00
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

3.-ra.


Okos nő nem szül! A férfiak JELENTŐS része, az SOHA nem akar gyereket.

2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
4#: De akar a többségük.
2021. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, hogy ezt mondta nem érdemled meg. Jó tanács , lépj mielőtt rosszabb lesz. Ha most nem tisztel később sem fog. Aztán jön majd a depresszió,főleg hogy most lett babád a tested nem fog egyből vissza állni. Te csak annyit tehetsz hogy elhagyod. Jobbat érdemelsz. Olyat aki nem más nőt nézeget.
2021. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok, felcsinált egy paraszt
2021. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

5

Tényleg nem akarnak. Aki azt mondta randin, hogy majd egyszer lehet, az megkönnyebbülten sóhajtott fel, mikor megmondtam neki, hogy soha nem akarok. A többséget be lehet húzni a családi idillbe, de adj egy lehetőséget neki gyerektelen békés életre és úgy kapaszkodik benne a 80%-uk, mintha a saját ötlete lenne

2021. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
6-nak.Akkor miért nem húztok a farkatokra gumit vagy miért nem húzzátok ki időbe vagy miért nem heréltetitek ki magatokat és kész meg van oldva a gyerek probléma jaaa hogy ti férfiak csak az asszony miatt blablabla hát nektek is ugyanannyi felelősség a fogamzásgátlás mint a nőknek.
2021. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

10.-re.


Mert ha nem csinálja fel a csajt, akkor a csaj lelép.

2021. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!