Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan kamu felhasználóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan kamu felhasználóval látogatja a közös oldalunk amiről tudja, hogy egyből fel fogom ismerni akkor azt vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a kérdésért de nem találtam jobb kategóriát.


Van egy felnőtt oldal amit mindketten elég sokat látogattunk, majd az utóbbi időben se én se ő nem a régi jól megszokott felhasználóinkkal lépünk be. Mivel én pasi vagyok meg nem saját képet használok így erősen kétlem, hogy tudná hogy én is aktív vagyok, max sejtheti hogy nem bírok leállni az oldallal. De ő meg most is olyan felhasználót használ aminek a neve a kedvenc virágja és ő van a profilképén, miközben tudja hogy én szinte betegesen keresem a kamu felhasználóit és már jó párat lebuktattam. (amúgy messen meg tartjuk a kapcsolatot, szóval nem tudom mennyire szól ez arról, hogy engem lerázzon ha más oldalon meg szívesen ír nekem)



2021. nov. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit titkolnia. Felvállalja azt elotted, hogy ő belép az oldalra.


Nem is értem minek kene titkolnia meg miattad kamregelnie.


Ha kamu felhasznaloival is menne fel, biztos nem miattad.

2021. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy mi? de ki o neked? csajod? vagy csak egy random lany, akivel mar beszeltel? utobbi esetben semmi kozod hozza, milyen oldalakat latogat es beteges, ha kutakodsz utana. ha a csajod, akkor meg meg kell vele beszelni, de te se vagy sokkal jobb, ugyanugy nezed az oldalt.
2021. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ki miatt de amikor megismertem akkor volt egy regisztrációja, ami már több éves volt. A 2 év alatt meg azóta csinált 3-4 másikat.


Szoktam nézegetni mert érdekel, hogy mit csinál de nem kérem számon ha szórakozik, sőt valamilyen szinten örülök is neki csak nem értem ha nem mondja, hogy online van mert nem akarja hogy tudjam akkor miért olyan képeket/neveket használ publikusan amikről ordít hogy ő az.


Nem tudom ki ő nekem de napi szinten szoktunk beszélgetni csak kicsit fura ez nekem, hogy beszélget velem éjfélig, akkor lelép "aludni" és közben meg ilyen oldalakon van fent.

Még azt is elfogadnám, hogy elmúlt a varázsom és ilyesmit nem akar már tőlem de közben meg valamelyik nap írtam, hogy hiányzik ez nekem és másnap reggel olyan képeket kaptam tőle, amiket tuti a kedvemért csinált.

2021. nov. 13. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor végül is jól elvagytok...
2021. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!