Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szingli nő milyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szingli nő milyen okból nem teszi ki facebookra, hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés

100% hogy egyedülálló a hölgy, mégse látható kint semmi információ erre vonatkozóan az adatlapján, holott néha kirak valamilyen képet történetbe vagy az idővonalra. Tehát azt sem lehet mondani, hogy nem használja aktívan az oldalt.


Szintén egyedülálló hölgyek, ti miért rejtitek el?


2021. nov. 29. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert a Facebook nem társkereső oldal.
2021. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenném ki Facebook-ra, hogy szingli vagyok? A környezetem úgyis tudja, másnak ez lényegtelen kéne, hogy legyen. Ha ezzel elkerülöm, hogy rám írjanak a Facebook-on ismerkedni vágyók, én csak örülök neki.
2021. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem akarja, hogy emiatt ismerkedési szándékkal ráírjanak. Vagy csak úgy van vele, hogy a közeli ismerősei tudják, másoknak meg semmi köze hozzá, így nem akarja megosztani. Nekem ez amúgy mindig is el volt rejtve, akkor se látszott mikor szingli voltam és akkor se, ha volt kapcsolatom.
2021. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kitennie? Kinek mi köze hozzá?
2021. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1%
Mert nem akarja,h a facebook ismerosei probalkozzanak nala. A fecbook ismeroseit visszataszito f.stalicskanak tartja.
2021. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert senkinek semmi köze hozzá. Majd tudatja azzal, akivel akarja. Én is az ilyen kíváncsi fáncsik miatt nemírom ki.
2021. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Mert ez kb. olyan, mint kiírni, hogy elmentem 3 hónapra Spanyolországba, kulcs a lábtörlő alatt.

Szabad préda a szervkereskedőknek például.

Eltűnt embereket nem is kutat a rendőrség, ha nincs valaki közeli családtag, aki a nyakukra jár emiatt.

2021. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben mindenki benne volt a telefonkönyvben címmel együtt és voltak ilyen puhatolózó telefonhívások, hogy "hányan laknak a lakásban"...

Szerinted?...

2021. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Meguntam, hogy hetente vagy két ismeretlen gyökér ismerősnek jelöl, aztán megsértödik, hogy "hááá méé nem jelöl vissza, mikor egyedülállo?!"
2021. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez égő(lehet rosszul fogom fel de attól még így fogom fel)

Relative szép nő vagyok, korulottem mindenkinek lassan család, erre én meg "parlagon".


Ha van is vkim, amíg nem komoly, azt sem merem kitenni, mert aztán meg az lesz égő, hogy hol kapcsolatban vagyok hol nem, hol megint, hol nem megint..


A barátom szerint a pasik így is rámennek mindenkire, ha nincs kint státusz. Szoktak is nekem írni mondjuk de inkább olyanok, akik az életben láttak/vagy hallottak rólam és rámkeresnek.

2021. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!