Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk, nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk, nektek az kiabrandito lenne, ha a baratnotok oszinten megmondana, hogy nem tudja, mit vegyen karacsonyra nektek?

Figyelt kérdés

kb fel eve vagyunk egyutt, altalaban jo vagyok ajandekozasban, de neki most semmi otletem nincsen. majdnem mindene megvan, es emellett eleg kenyes izlese van, nem akarok talalomra valami haszontalan baromsagot venni neki.


tovabb neheziti a helyzetet, hogy o jelenleg nemetorszagban tanul, csak karacsonyra jon haza, tehat olyan dolgot se tudok adni, amit vissza kell cipelnie.

illetve emiatt es a covid miatt az ‘elmeny, program’ kategoria is kiesik, mert bizonytalan az egesz.

(egyetlen otletem volt, de azt idokozben megvette maganak..)


nagyon kiabranitana, ha a baratnod megmondana oszinten, hogy nem nagyon van jo otlete es vagy kerne toled ajanlast vagy felfobna, hogy inkabb legyen ajandekozas helyett egy kozos vacsora, fozne neked, egy uveg bor vagy valami es a lenyeg inkabb annyi, hogy egyutt legyetek.


eddig az osszes pasimnak tudtam jo ajandekot venni, de most tanacstalan vagyok.. emellett nagyon agyalni sincs idom rajta, mert rengeteget dolgozom, segitek a csaladnak stb mostanaban.


2021. dec. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kérdezed meg, mit akar?
2021. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha Németországból jön haza, már az is ajándék neki hogy veled lehet. Ha mindenkép adnál valamit, kérdezd meg tőle hogy mire van szüksége.
2021. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, mit szeretne.

Ha távol van tőled, akkor szerintem bőven jó ajándék a közösen töltött idő. Én legalábbis ilyen esetben annak örülnék a legjobban.

2021. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Sőt, én olyan barátnőt szeretnék, aki egyáltalán nem akar nekem venni semmit! Utálom az ajándékozást, nekem olyan mesterkélt az egész, kényelmetlenül érzem magam közben!
2021. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta házas vagyok, de már az első komolyabb ünnep előtt megoldottuk ezt a problémát. Mindketten vezetünk egy listát, amin rajta van, hogy milyen ajándékoknak örülnénk. Ha jön a karácsony kiválasztok valamit a listából és azt szerzem be. Így olyat kap, aminek őrül és mégis meglepetés.
2021. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mondanám neki hogy valami perverz kis játékszert amivel feldobhatjuk a szexet. Annak mindig örülök.
2021. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne az, mert ez akkor elgondolkodtatásra késztet engem is, hogy valójában milyen is vagyok....
2021. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!