Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit válaszoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit válaszoljak erre ha tetszik a srác?

Figyelt kérdés

Egy szaktársammmal egyre többet beszélgetünk élőben és instán is, és nagyon tetszik. Eddig nem tudtam eldönteni, hogy én is tetszem-e neki vagy csak szimplán próbál barátkozni, mint bárki mással (most kezdtük az egyetemet), viszont időnként van 1-2 ilyen flörtölős beszólása. Az lenne a kérdésem, hogy ti válaszolnátok arra, hogy "Na mit kapok akkor, ha ...(egy teljesen egyszerű szituációt említett). Szóval hogy picit levegye, hogy vevő vagyok erre.

20/L



2021. dec. 9. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ez még nem egyértelmű(segíthetnél konkretizálni a szituációt)

25f

2021. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi?
2021. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Most már én is kíváncsi vagyok. MIT FOG KAPNI?
2021. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
A legöregebb hindu se tudná ebből levenni, hogy te bármire is vevő vagy.
2021. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szitu egy vizsgára vonatkozik, hogy nem tanult még rá eleget és nem tudja hogy elmenjen-e vagy tegye át későbbre. És az volt a kérdés hogy mit kap akkor ha elmegy az eredeti időpontban és még át is megy rajta.
2021. dec. 9. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meghívod egy sörre. Aztán ha akar valamit, behajtja :D
2021. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!