Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik komoly kapcsolatot terveznek, nálatok mi számít? - Az érzelmek (szerelem, jól nézzen ki a pasi), vagy az érdek (nem feltétlenül pénzre gondolok, lehet gyerek, külföldre költözés, bármi)?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszai érdekelnének, akik két lábbal állnak a földön, tehát komoly, hosszútávú kapcsolatot terveznek (nem bulizós instacicák).


Amikor ismerkedtek / jártok valakivel, mi számít jobban?

Az érzelmek, szerelem, remekül elvagytok, romantika, jól néz ki a pasi (tehát barátok / rokonok nem szólnak meg miatta), stb.

Vagy inkább az érdek, az amit szeretnétek elérni az életben, pl. lehet pénz (szép ház, biztonságos kocsi, nyaralások), gyerek, külföldre költözés, közös hobbi / sport / munka?


Konkrétabban: Ha választani kell, mit áldoznál fel?


2021. dec. 9. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden számít egyben.


Nem az, hogy hú de jó nézzen ki, de számomra legyen vonzó, legyen meg a kémia.

Volt olyan akivel minden tok jó volt, csak kémia nem volt. Nem tudtam elviselni ha hozzamert, nem vágytam a testi dolgokra.


Nem kell, hogy gazdag legyen de ha el akarunk menni egy moziba, vagy beulni valahova akkor ne legyen az h nincs rá pénz. ( nem, nem várom el h az én részem is Ő fizesse)

2021. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte az első.


De ha a kapcsolat nem fejlodik sehova nem tudunk osszekoltozni vagy nincs közös jövőnk(ház gyerek), akkor sacc 1 év múlva elegem lesz, hogy ugyanott tartunk még mindig, ahol első nap. Mert teljesen azt az érzést kelti mintha semmit nem akarna tolem, nem akarna elkotelezodni, hanem vár valami jobbra.(30 felett)


Exemmel pl 1 év mulva sem volt még az egyutt élés sem kiláthato, heti pár alkalmas talalkák mentek még akkor is, a mostani barátommal meg joformán elso nap egyutt vagyunk sülve főve. Pár het alatt tobb közös élményunk van, mint az exemmel 2 év alatt volt összesen.

2021. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

*Mingli kaocsolat az amivel az exemmel voltam. Van az ő élete meg az enyém es neha egyutt vagyunk.

Fenének se kell olyan akivel nincs közös jövőképem. Nagyon elegem lett abbol, hogy stagnálunk.

2021. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik számít valamilyen szinten. Olyan nincs, hogy csak az egyik.
2021. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lábbal állok a földön, de azért boldog is akarok lenni. Szóval nem fogok megalkudni valaki olyannal, akivel talán kényelmes életem lenne, de nem érezném magam szeretve, vagy elégedetten a párválasztással az érzelmi oldalról. Nem tudok pusztán üzleti tranzakcióként tekinteni a kapcsolatra, amiben relatív rendszeres együttlétért cserébe lesz családunk és megvalósulnak az azonos céljaink. A szerelem is kell.


Ha választani kell két pasi közül, ahol egyikük vonzó és szerelmes vagyok és mittudomén, de nincs közös jövőkép, a másikkal meg tudnék tervezni, de érzelmek nincsenek, akkor egyiket sem választanám, mert ez egy olyan áldozat lenne, amit hosszú távon nem tudnék meghozni. Mindegyik kell, nincs vagy-vagy.

2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fizikai vonzalom alap, az ember nem akar olyannal lenni, aki nem vonzó.


Ez nem jelent tökéletességet, tiptopp formát, modell arcot, én sem vagyok az. De legyen benne valami ami beindít, fontos a bőre illata, a hangja, a tekintete...


Ezen kívül legyen összeegyeztethető az életformánk, hobbijaink.

Pl ha van egy szabad hosszú hétvégénk, kb legyen hasinló elképzelésünk arról, hogy mi a program. Ha ő otthon akar ülni cigi+sörrel a foci előtt, én meg mennék szánkózni, korizni, koncertre az akkor nem lesz meg.


Nagyjából legyen azonos a vallási, politikai nézetünk, értékrendünk, elképzelésünk arról, hogy mi a fontos az életben.

Ebben nem akarok kompromisszumot, mert a moráli értékek meghatározzák hogy milyen ember vagy.


Természetesen a kutya, macska, gyerek, város vs vidék, külföldön vagy itthon kérdése is alap. Ebben sincs kompromisszum, mert olyan nincs, hogy ő az egyik országban én meg a másikban.


Az anyagiak annyira már nem számottevők ameddig független felnőtt ember.

Néha úgyis lesz olyan, hogy az egyikőnk többet, a másik kevesebbet keres, lesznek időszakok amikor az egyikőnk nem anyagilag hanem mondjuk házimunkában, gesztusokban tesz hozzá a kapcsolathoz. Betegség, gyerekvállalás is okozhat anyagi kiesést.

Ebben csak akkor van a baj, ha a másik 0 erőbefektetéssel akar élősködni, ok nélkül.

Ha az egyikőnk munkanélküli, az nyilván keres is mást, meg addig rendbe tartja a házat, és pl főz, mos, bevásárol amíg a párja túlórázik.


Ennek az összese adja ki valaki karakterét, és ez fontosabb, mint hogy jelenleg mennyit keres, mert az egyáltalán nem tutifix a mai világban.

2021. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem összes párom leszólta a családom és a barátaim, mégis piszkosul szerettem valamennyit.

Amúgy a férjem sacper feladta a karrierjét és elöző életét miattam, itt se olyan jó munkahelye nincs, és albérletben élünk. De velem tervez, velem akar családot mindent.


Tehát nekem semmit nem kellett feláldoznom. Nem kellett kompromisszum.

(mondjuk én nem is vagyok nyaralgatós típus)

2021. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Nekem minden számít egyben." - Persze, nyilván, de pont az érdekel, hogy mi történik összeegyeztethetetlen esetben? :)

Pl. Petibe full szerelmes vagy, minden szuper, de soha nem akar gyereket (amíg Te mindenképp szeretnél). És feltűnik Jani, akibe nem vagy szerelmes, de jól elvagytok, és szeretne gyereket. - Melyiket választanád, mit adnál fel?

Ugyan ez lehet külföldre költözés / itthon maradás, vagy élsport / rendszeres lustálkodás, stb. tehát nem konkrétan a pénz, és hogy ki mennyire "megvásárolható".

2021. dec. 9. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, megbízhatóság, közös jövőkép. A példádnál maradva, Peti és Jani sem lett volna a megfelelő társ számomra, Peti a jövőkép miatt, Janival meg mire építeném a kapcsolatot, ha nem szeretem őt?
2021. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Ez mindig egyedi mérlegelés kérdése. de ha nagyon mérlegelni kell, akkor inkább egy harmadkik.
2021. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!