Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, szóval már kifogytam az összes ajándékötletből. Szereti a kocsikat, a sajátja a mindene. Nem sok pénzem van most sajnos, ezért nem tudok flancos autós cuccokat venni neki.

Szeretnék neki olyat adni ami rám emlékezteti, és hasznos is lehet.

Tippek?



2021. dec. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg egy makett a kocsijáról? Akár teljesen pontos, még az egyedi hibákkal?
2021. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a kereted ra?
2021. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni irattartókat amin a kocsik márkája van feltüntetve.
2021. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából 5 nagyon max 10000ft
2021. dec. 12. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha 3 év alatt ennyire nem sikerült megismerni, akkor a legjobb ha csak megkérdezed mire vágyna karácsonyra, mit szeretne kapni. Majd mond valamit és utána nézel, de az is beszédes hogy kb. másfél héttel előtte kell ezeket intézni.


A net is tele van alap ötletekkel: okosóra, óra, könyv, film, játék, ing, pénztárca, közös fotó, valami közös poénhoz kapcsolódó tárgy, kiegészítő a mindennapi cuccaihoz, férfi parfüm, pulóver, merchandise termékek.


Kétlem hogy csak az autók érdekelnék.

2021. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig egy általam összeállított jövő évi fali naptárt is szoktam neki adni. Annak örül a legjobban. Benne vannak az előző évi programjainkból a fotók és mindig vissza tud emlékezni rá. Minden karácsonykor várja ezt az ajándékot. 5000 forint postaköltséggel együtt, én a DM fotós oldalán szoktam megszerkeszteni.
2021. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!