Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha gyereketeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha gyereketeket önkielégítésen kapnátok?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés elsősorban szülőknek szól.
2010. szept. 6. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
ez a világ legtermészetesebb dolga! Mit akarsz tenni? Hány éve? Lány/fiú? Már a gyereket 4-5 évesen elkezdik! Ha már idősebb, vegyél neki egy felvilágosító könyvet!!!
2010. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
semmit. mintha mi sem történt volna. és ezt most a legkomolyabban mondom
2010. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit...remélném, hogy nem vette észre, hogy rányitottam!

Igaz, én nem szülő vagyok, de vagyok annyira felvilágosult, hogy tudom, ha a gyerekre rászólnak, meg tiltják neki, annak komoly következményei lesznek...pl később bűntudatot fog érezni szeretkezés közben, és ebből az fog következni, hogy nehezen éri majd el az orgazmust, párkapcsolati problémák stb...!

Ebben nincs semmi kivetni való, továbbá hozzátartozik a kiegyensúlyozott élethez...!

Nem tudom, miért kell tiltani...ettől még nem lesz senki se erkölcstelen, ettől nem fogja hamarabb megkezdeni az aktív nemi életet...!

19L

2010. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

elvinném rendőrségre.. vagy beszállnák én is.. még is mit ?

hova fajul ez a világ.. semmit nem tennék

2010. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

megnyugtatnám, hogy nincs semmi....ne érezze kínosan magát

szerintem az rosszabb, ha nem reagálod le, és úgy teszel,m mintha semmi nem történt volna, mert akkor azon fog gondolkozni, hogy vajon mit gondolsz, és irtó kínosan is érezheti magát, ha olyan a kapcsolat mondjuk...amúgy is az a legrosszabb, ha nem reagálsz le vmit

2010. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó

"amit csinálsz teljesen természetes, nem kell, h rossz érzésed legyen, sem amiatt, h véletlenül rádnyitottam, verd csak tovább nyugodtan, kisfiam"


tényleg?

2010. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz fiúk általában ezt teszik, párom nem tudta elgondolni, mitől nyög a srác a másik szobában, azt hitte, rosszul van, átment és leszedte róla a paplant. Kiabált felháborodásában, pedig ez a világ legtermészetesebb dolga. Mondtam neki, hogy annak idején én is...
2010. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogom megszidni..,ez egy természetes dolog!!Inkább mint hogy dohányzáson kapjam rajta!
2010. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hazaértem,benyitottam.

Szia,megjöttem!......Egészségedre !!!---és becsuktam az ajtót.

/45F/---a srác-14.

2010. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Nincs gyerekem és nem is akarok.
2010. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!