Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek a karácsonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltitek a karácsonyt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nekünk ez a 3. karácsonyunk már, de csak 26-án jön át hozzánk, addig mindenki a családjával van.

Külön élünk, én anyukámmal leszek csak, mivel apukám már régen meghalt, és nincs nagy rokonságunk. Mennyi ido után illene együttölteni a szentestét?

Nálatok hogy szokott lenni?

22L



2021. dec. 24. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyrészt akkor, amikortól nektek jólesik (és ha a szülők, akiknél laktok, belemennek). Másrészt, leginkább akkortól, hogy együtt éltek (de akkor sem muszáj, ha nektek másként jó.

Az második barátommal (az elsővel nem költöztünk össze) akkortól töltöttük együtt a szentestét, amikor összeköltöztünk.

A vőlegényemmel pedig az elsőtől, mert én külön éltem (ő a szüleinél), letudtuk a napközbeni "kötelező kört" a szülőknél, aztán átjött hozzám. Azóta meg együtt élünk, és együtt töltjük teljesen ezt a napot.


De ebből nem kell illőségi kérdést csinálni: ahogy nektek jólesik. Meg nyilván a szülők beleszólhatnak, amíg náluk éltek. De ennyi.

2021. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Dugunk stb
2021. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, együtt élünk, de a szentestét mindenki a saját családjánál tölti. Külön-külön egyiküknek sem olyan hű, de fontos esemény a karácsony, mindkettőnknek inkább csak alkalom arra, hogy együtt legyünk az amúgy elég ritkán látott szülőkkel, tesókkal, nagyszülőkkel legalább egy vacsora vagy ebéd erejéig. 25-én a tesókkal, barátokkal szerveztünk "fiatalosabb" (iszogatás, stb) programot. 26-án pedig valószínűleg együtt leszünk, de ez már nem ünneplés, a hétköznapi dolgainkhoz kapcsolódó ügyeket intézzük. Azt tudom elképzelni, hogy a szentestét akkor töltjük majd együtt, ha már gyerekünk lesz, akinek nyilván ez egy nagyobb esemény lesz, de addig nekünk tökéletesen megfelel, ha mindenki hazamegy, beszélget és eszik egy jót a családjával, aztán majd találkozunk.
2021. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!