Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány az, ha egy férfinak hiányzik az elő 2-3 foga? Nőktől kérdezném persze. Fél éve sikerült kitörnöm egy biciklis balesetben 2 első felső fogamat, illetve a harmadikat is majdnem, de azt megtudták menteni.

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs annyi felesleges pénzem hogy megcsináltassam, de tervben van. A kérdésem az lenne, hogy kizáró ok ez ismerkedésnél? 30/F
2022. jan. 18. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Kizáró ok, igen.
2022. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%

Téged nem zavarna ez egy nő esetében?


Amúgy pedig ez pl. szép szerinted? ( [link]


Ugye, hogy ugye?

2022. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Teljes mértékben kizáró ok.
2022. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nagyon-nagyon hülyén néz ki. Nem tudom mennyi az a belátható idő, amin belül meg tudod csináltatni, de simán lehet, ha így állnál neki ismerkedni, akkor olyan potenciális partnerek is kirostálnának, akikkel összeillenétek, de ilyen formában nem fog veled komolyan ismerkedni.
2022. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg összekaparni rá a pénzt. Sajnos a hiányos fogsor nagyon igénytelen külsőt ad.
2022. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, felszínesség, de nagy hátrány, legalábbis nekem. Nekem is volt foghiányom, és addig inkább ismerkedtem tudatosan, ameddig helyre nem hoztam őket - és azért nem is voltak annyira feltűnő helyen, mint a két legelső fog. A két első fog hiánya az nekem nagyon hülyén néz ki (valahogy mindig a Mad / Kretén magazinos hülyegyerek jut róla eszembe, pedig annak csak egy nagyobb foghíja van).
2022. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljes mértékben kizáró ok.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsó a fogpótlás, de azért nem is olyan elérhetetlenül drága. Fél év alatt, már rakhattál volna félre annyit, hogy esetleg egy minimális hitellel kiegészítve meglegyen rá a pénz. A frontfogak elvesztése nem csak azért szar, mert ronda és igénytelen megjelenésed lesz tőle. Biztos, hogy a mindennapokban is szenvedsz evés és beszéd közben.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél csak azt látja, hogy nincs. Azt nem tudja, hogy mi miatt, ahogy azt se, hogy te ezt a későbbiekben meg szeretnéd csináltatni. Ha össze is jön egy beszélgetés, említsd meg, lehet jó téma kerekedik belőle, és a hölgyemény is megnyugszik, hogy nem egy igénytelen hapsival beszélget.
2022. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Aki fél év alatt sem volt képes összeehozni, hogy pótolva legyen, az fixen igénytelen.
2022. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!