Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktál kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktál kezdeményezni internetes társkeresőn?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanokat, hogy "ne legyél átlagos", "legyél egyedi" stb.

Általában arra szoktam rákérdezni, hogy milyen napja volt. Általában az a vége, hogy 1-2 beszélgetés után már nem írnak többet, azaz nem válaszolnak az üzeneteimre. Soha nem vagyok rámenős, ha nem válaszol arra, hogy milyen napja volt, akkor én sem írok többet.

Hogyan lehetnék egyedi? Milyen kérdéseket lehet feltenni, ami nem számít átlagosnak?



2022. febr. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Férfiként:

Jól nézel ki: nem kell irnod egy kukkot se

Nem nézel ki jól: pont k mind1 mit irsz senkit se érdekelsz


Nőként: a szia mizunál több ritkán telik, bár már ez is kiváltságosnak mondható

2022. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy, élőben viszont rá szoktam hajtani arra, akit tetszik.
2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Nöként vàlaszolok, ritkàn kezdeményezek de ha igen akkor valami bòk vagy dicsérettel kezdem a képein ami megtetszik. És hogy lenne e kedve megismerkedni?

Tudom nem túl fantàziadús de kezdetnek elég, akit érdeklek az visszaír ha meg nem tetszem akkor úgysem a szöveg szàmít.

2022. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elárasztom azzal, mennyire imádom istent, és hogy a bennem lévő leírhatatlanul magas, mély érzelmeket szeretném kiömleszteni magamból egy arra méltóra.

Ha emberként reagál, kuka.

Ha valami olyasmit ír, hogy "végre megtaláltalak", vagy bármit, amiből látszik, hogy a szavaim miatt már elöntötte a csoda-érzés, akkor oké.

2022. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írhatok neked privátban?
2022. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eljutsz 1-2 beszélgetésig, akkor nem a kezdeményezéssel van baj, hanem a folytatással. Nem kell erőltetetten eredetinek lenni, elég, ha valóban érdeklődsz az ő személye iránt. Azaz nemcsak kérdezni kell, hanem a választ is meghallgatni és a válaszra válaszolni, meg magadról is egy picit mesélni (nem regényt írni), hogy a kérdezgetésből ne legyen kikérdezés).
2022. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!