Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 körüli nők, hány gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli nők, hány gyereket szeretnétek? (Mármint szívetek szerint, illetve reálisan.) Miért pont annyit? Ha egy férfi ismerkedéskor megkérdezi, igazat mondtok, vagy hazudtok neki?

Figyelt kérdés

Én 3 vagy 4 gyereket szeretnék, így az ismerkedés elején finoman rátérek a gyerek dologra, és ha nem megfelelő a válasz, akkor abba is marad az ismerkedés... kérdés, hogy ilyenkor igazat mondanak a nők, vagy hazudnak? (Pl. mert gondolják, hogy a pasi nem akar, vagy nem tudna 4-et eltartani, és nem akarják elijeszteni.)


Nemrég volt ilyen válasz, amikor mondta a lány, hogy nem akar, aztán mikor látta, hogy nem tetszik a válasz mondta, hogy 2 lehet... na most ez kérdés, hogy mennyire hiteles :)


Tegnap is volt egy randim, ahol szintén rákérdeztem, és a 29 éves lány mondta, hogy nem akar, mert nem fog leszokni a cigiről (kb. 2 doboz/nap), fogyatékos gyereket meg nem vállal! - Na most én csak pislogtam, hogy ez komoly, tényleg van ilyen hozzáállás?!


Ti mennyit szeretnétek?

31/F


2022. febr. 20. 17:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%

nekem a CSOK-hoz 3 kell.

meg egy olyan pasi, akit tudok irányítani.jó van valamije, gondolván a későbbre ha válunk a gyerekekkel tudjunk valahova menni.

24L

2022. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%
1, ha a pasidbak van valamihe, az válás után sem lesz a tied. Ne a máséra ácsingózz te is, ganem teremtsd meg magadnak az alapokat. Én egyet se akarok.
2022. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Az attol függ, hogy mennyire tellik. Reálisan nezve 2őt szeretnék maximum! De termeszetesen csak akkor, ha a pasinak megfelelő az anyagi hattere
2022. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem akarok gyereket, és ezt az ismerkedés elején közlöm is. Akkor sem változtatok ezen, ha nagyon bejön a pasi: minek pazaroljam mind a kettőnk idejét?

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy mind a két nem tud hazudni ebben a témában. Tehát, az exem úgy volt vele, hogy fiatal vagyok, majd úgyis meggondolom magam, és ő mondta, hogy neki mindegy, van-e gyerek vagy nincs. Aztán persze nem volt mindegy, mert akart ő...

2022. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt vagy hármat. Nem ismerkedek, de elmondanám. Viszont ez olyan, hogy magamtól nem mondanám azt, hogy 4 gyereket szeretnék, attól még nem tartom kizártnak, nagyban függ attól, hogy a párom mit szeretne. A "nem szeretnék" és a "kettő lehet" között nyilván nagyobb a szakadék, de lehet, hogy valaki tényleg úgy érzi, hogy változhat ebben a véleménye.
2022. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

1 vagy 2.

A 3-4 kizárt.

2022. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Egyet sem, soha, a legrosszabb rémálmom.
2022. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
#2: Az #1 csak troll.
2022. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"nekem a CSOK-hoz 3 kell" - Gondolom ez szívből jött :D


Egészítsük ki: Tegyük fel, hogy a pasi jól keres, tehát elméletben bármennyi beleférne.

2022. febr. 20. 17:48
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

9

Ha elmeletben bármennyi belefer, simán jöhet a 4-5 is akár.

2022. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!