Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az felfogás Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az felfogás Magyarországon ha egy férfi igényes és ad magára, esetleg hord ékszereket és tud beszélni az érzelmeiről akkor a legtöbb nőnél már nem férfi sőt egyenesen melegnek nézik?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, hogy pl egy férfinek hosszú haja van és ápolja is vagy fülbevalót, nyakláncot, karkötőt, gyűrűt hord. Vagy festi a haját ha őszül. De már a borotválja az intim szőrzetét, vagy hónalját, mellkasát az is b*zis sokaknak.


De ezek csak a külsőségek. Ha beszélni mert az érzéseiről, vagy törődik a nők érzéseivel az sem jó pont. Ha nagy ritkán 10 évente még sírni is mer akkor pedig végképp nem férfi. Ha nem érdekli a foci, horgászat, kocsik, az is "furcsa".



2022. febr. 22. 10:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen alternatív univerzumba élsz, de én 10-ből 9 nőnél azt hallom panaszkodni, hogy:

- miért nem tartja rendben a séróját, járhatna eggyel többször fodrászhoz (hosszú-rövid haj az már ízlés kérdése)

- Miért kell kiakadni, ha említik nekik a testápolót, vagy bármi alap ápolócuccot, szappanon kívül is van pár dolog, amit használhatna még

- miért folytja el az érzéseit, minek kell ez a "macsós" megjátszás, de ami ennél is fontosabb foglalkozhatna többet a nő érzéseivel, beszélhetnének erről többet

- f*szom tele már, hogy ha elmegyünk nyaralni is, az az első dolga, hogy bekapcsolja a tv-t mert megy a meccs, minden második mondata a kocsiról szól és miért kell hallal pózolni a képeken, az olyan kiábrándító


Én ezeket hallom nagyon nagy részt, valamint nálam mindenki értékelte, hogy nem vagyok foci- és autób*zi, alaphigiénia mindig megvan, mikor hosszú hajam volt, meg nyakláncom (pengetős) is szerették, rendbe tartom az intimszőrzetemet (van, csak nem egy bozont). És odáig volt/van mindenki, hogy beszélek az érzéseimről, megélem azokat (de nem viszem túlzásba), és igenis napi szinten foglalkozok a másik érzéseivel is, rengeteget beszélünk lelki dolgokról.

2022. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem nezed a focit es citromos sort iszol, akkor van egy rossz hirem szamodra, buza vagy. A stilus es a konzumidiotasag kozott is kulonbseg van, neked ezt meg nem sikerult felfedezned. Nem gond, a leheto legjobb dolog tortenik, a nok messzire kerulnek teged. Ez igy van jol.
2022. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

12.-re.


A foci proli sport, alkoholt meg minek inni?

2022. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

11-es köszi a megerősítést, úgy látszik vannak még normálisan gondolkodó emberek :)


12-es. Nem érdekel a foci és nem iszom citromos sört, semmilyen ízesítettet sört nem iszom. Egyébként ezt a beszűkült felfogást nem nőknél tapasztalom hanem férfiaknál, szóval köszi hogy megerősítettél, hogy tényleg vannak létező jelenségről van szó :)


13-as ott a pont!

2022. febr. 22. 12:38
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A 12-vel ne törődj, valami kivénhedt troll, aki mindenkinek beír hülyeségeket.

31N

2022. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

egy férfinak 3 ékszere lehet:

- a karórája

- a jegygyűrűje

- a mandzsettája (oké, ez igazából párban van, szóval 4 összesen)

2022. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

16

És a családi ékszer????

És a királynak a koronája???

És Aragorn medálja, amit Arventől kapott???

2022. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hú de viccesek vagytok. Mindenkinek köszi aki normálisan válaszolt, aki nem azt jelentettem.
2022. febr. 22. 16:06
 19/24 anonim ***** válasza:
Most miért, én csak a 16osnak szóltam be! Tökre veled vagyok...
2022. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18.


Buttplug már van macskáknak is, ami elég mélyen ledöbbentett anno.


16.


Hehe, gyerekként (4-5 évesen) mindig azt gondoltam, hogy a király országalmája egy aranyszínűre festett Unicumos díszüveg, mert arra hasonlít leginkább és a királyok mindig cinkosan és vörös pofával vigyorognak a legtöbb rajzfilmben (battle chess királya pedig gránátnak használta talán?


Utálom az alkoholokat, de az Unicum üvege nagyon jó designe. (Mondjuk az íze még alkoholos viszonylatban is szörnyű, nem egy rumpuncs)

2022. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!