Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni azt a féltékenységet, amit akkor érzek, ha valaki aki nagyon tetszik egy olyannal volt együtt, akit gyűlölök, ráadásul érdekből?

Figyelt kérdés

Tudom erre nincs jó válasz, de nagyon féltékeny típus vagyok és nem tudok ezzel mit kezdeni. Ráadásul biszex vagyok és egy lányról van szó, aki egy olyan ráadásul ronda, bunkó pasinak volt csak a szexpartnere, akit én visszautasítottam és nagyon csúnyán váltunk el, azóta gyűlölöm.Egy társaságban voltunk(egyébként van rá esély hogy a lány is biszex, de nem jutottunk el odáig, mert másik városba költöztünk) és megtudtam hogy a lány hajlandó volt együtt lenni vele ajándékokért és egy utazásért, akkor nagyon elborult az elmém. Nagyon ritkán tetszik meg lány és pont az tetszett meg ennyire, aki azzal volt együtt érdekből, akit én gyülölök és egy kopaszodó bunkóvá vált amikor nemet mondtam neki.

Hogy lehet ilyen elmebeteg az élet? Felrobbanok ha csak rá gondolok hogy együtt voltak


2022. febr. 22. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt most megegyszer
2022. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Te kis meleg tökű..
2022. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egyik percről a másikra kopaszodóvá válni?
2022. febr. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!