Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja egyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egyik férfi barátom akkor lehet többet érez szimpla kedvelésnél?

Figyelt kérdés
Hogy megbántottam azzal amit mondtam neki.
2022. márc. 6. 18:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt ugyanilyen szituáció, akkor nem mondta, de érezhető volt, hogy sértőnek vett valamilyen reakcióm.
2022. márc. 6. 18:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, egy sima barát is meg tud bántani, ha olyat mond, ez nem jelenti, hogy többet érez irántad. Persze lehet, hogy így van, de ebből nem következik.
2022. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Parasztgyerek ***** válasza:
Attól függ mit mondtál, mivel kapcsolatban.
2022. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem teljesen barát, attól kevesebb, inkább ismerősnek mondanám.
2022. márc. 6. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, de lehet, hogy még nem is kedvel, ha csak ismerős.

Mit mondtál? Nagyon messziről indulunk, hogy ezt meg lehessen mondani!

2022. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ennyire rámentek arra, hogy kicsoda, micsoda. Legyen akkor haver. Több mint ismerős, de messze van egy baráttól.

Azt mondtam neki, hogy vele nem szívesen mennék valahova.

2022. márc. 6. 18:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sem volt, hogy ennyire szívére veszi, ha tudom előre, hogy felveszi, nem mondtam volna. Azóta nem nagyon beszél velem, csak ha nagyon muszáj.
2022. márc. 6. 19:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os Ez bárkinek sértő részedről, ha jóban vagytok, simán lehet mondani, hogy nincs kedvem, nem érek rá stb. Hacsak nem swinger klubba invitált, mert akkor nincs min megbántódnia.

Ha jól értem téged ő semmilyen szinten nem érdekel, akkor haverkodni sem kellene vele.

2022. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hülyeség, hogy nem érdekel semmilyen szinten. Alapból nem sértődékeny típus, sőt inkább szarkasztikus, ezért meglepő. Most már tudtok mindent, tudtok érdemben válaszolni.
2022. márc. 6. 19:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ezt érzi. Megbántottad, elmondta. Miért kell túlkombinálni? Olyan nem bánthat meg aki iránt nem érzel többet/nincsenek romantikus érzéseid, vonzalmad? Dehogynem.
2022. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!