Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kedves velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kedves velem? Miért kacsintgat köszönéskor? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Biztosan lesznek bunkó válaszok, de ha valaki értelmeset ír akkor annak nagyon örülök.

Új munkahelyem van, kb 3 hete vagyok ott. Az első napom végén kijeletkezéskor, valamit nem jól csináltam vagy nem tudom, arra lettem figyelmes, hogy valaki a hátam mögött mond valamit hogy mit hogyan. Fura volt, marha közel jött hozzám, nem figyeltem az arcát. Amikor ő is melózott és én is ott voltam meló elején akkor köszönt, ez nyílván normális, vagy mondott valamit. Kb mindig figyelmeztet, lefog esni az adott dolog, ne rám essen, ne lépjek bele a vízbe pl. Persze ezeket én is látom érzékeltem hogy ott víz van, kérdőre vont hogy ha már ebédidő van akkor én miért nem eszem stb. Aztán kb a 3-ik 4ik napon kérdezte hogy tetszik e az új munkahely, nem nagyon beszéltem. Ja megjegyzem hogy 23 éves vagyok, nem volt még barátom aminek sok oka van az egyik pl az hogy túl visszahúzódó tudok lenni.

Eltelt pár nap, úgy voltam vele hogy jó ha kérdez valamit válaszolok úgy hogy magamat adom, el is beszélgettünk egy kicsit. Kérdezgetett hogy hogy érzem magam, mikor leszek legközelebb beosztva ilyesmiket, aztán elkezdett személyesebb dolgokat kérdezni, mit szoktam csinálni szabadidőmben, és egyszer csak mondja barátod biztosan van, mondtam neki hogy nincs. Legtöbbször próbál vicces lenni. Aztán, egyik nap köszön és közben kacsint meg mosolyog.

Biztos olyan amit leírtam mintha egy kis alsós írta volna. Viszont a helyzet az hogy akaratlanul, bekúszott a szívembe. Pedig van rá nagy esély hogy semmit az ég világon nem akarna tőlem, max barátságot, de talán csak nagyon kiváncsi volt. Egy gond van egész nap a gondolataim közt ott van, viszont én nem akarok szerelmes lenni, egyszer voltam, és nagyon depis voltam az miatt, nyílván mert semmi nem történt. Azt hiszem le írtam amit akartam. Örülök ha valaki elolvassa és leírja hogy ő erről a helyzetről mit gondol.


2022. ápr. 4. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez olyan sok ész kell hogy vajon miért ilyen kedves veled? 🙄 nyílván szimpatikus vagy neki még ha nem is akar komolyat te pedig nem vagy szerelmes hiszen nem is ismered. Tipikus mikor valaki visszahúzódó aztán egy pasi eléggé érdeklődést mutat már jön a "jaj szerelmes vagyok"duma holott nem is ismeri. Ha nem akarsz szerelmet akkor ne ismerkedj pasikkal és ne add alá a lovat ha nem akarod komolyabbra fordítani. De benne van a pakliban az is hogy simán csak jó munakhelyi kapcsolatot akar fentartani.
2022. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom, számítottam ilyen válaszra.

Próbálom rendbe tenni a gondolataimat, és nyílván nem lehetek szerelmes, mert nem ismerem. De mit tehetek akkor ha a zavartságom látszik rajtam, nem irányíthatom én azt hogy ki tud ugrani a szívem néha, hogy legtöbbször elpirulok. Nagyon szeretnék párkapcsolatot lehet amiatt van ez bennem.

2022. ápr. 4. 19:43
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez a tapasztalatlanságod miatt van, ritka még az ilyen "tiszta" lány 23 évesen. Depisnek nem kell lenni viszont, ha esetleg alakulna ebből valami, de nem kell egyből gyengéd érzelmeket táplálni iránta, hisz kb. még idegen neked, sok férfit ez elriaszt, ha egyből "ráakaszkodsz".

Kedves veled, próbál megismerni, adj időt ennek, de próbáld meg rendezni a gondolataid, még nem ismered, haladj lassan.. főleg a mai világban, nem kell kapkodni, mert az ilyen lányokat, mint te is simán kihasználhatnak.. főleg, ha látja, hogy kis nebáncsvirág vagy meg lelkis (voltam én is ilyen, csak azért mondom:D).


Adj időt mindennek, ha elhívna valahova menj el vele stb. Olyan jó ez az ismerkedős időszak mindig, el kell húzni ameddig lehet. Csak okosan! :)

2022. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb baj, hogy nekem ilyen ismerkedős tapasztalataim nincsenek... nm hiszem hogy 23 évesen kéne ezt elkezdeni kb 13 évesen kellett volna.
2022. ápr. 4. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Akkor miért nem akkor kezdted? Már nem annyi vagy hanem 23 akkor meg nem mindegy? Hova akarod még húzni?
2022. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért nem 13 évesen kezdtem? Hát akkor vett 90 fokos fordulatot az életem, hülye is és kamasz is voltam, nem éppen érdekelt az ilyesmi..és akkor találkoztam először a gyásszal (anyukám meghalt).
2022. ápr. 5. 07:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A fontos kérdés, mit szeretnél? Jó így az életed, avagy szeretnél fejlődni, legyenek barátaid, komoly kapcsolat, esetleg későbbiekben család? Hogyha nyitsz a világ felé, a világ is nyitni fog, elején ügyetlenkedsz, lesz pár kínos pillanat, de így tudsz tanulni. Gondolj csak bele, járni sem egy nap alatt tanultál meg, de milyen jó, hogy elkezdted az első lépéseket?


Azért nem tudod kordában tartani az érzéseid, nem tudsz "viselkedni", mert nincs tapasztalatod. Én is hasonló korban kezdtem el szocializálódni, és egyáltalán nem bántam meg, hisz mára boldog párkapcsolatban élek, és vannak igaz barátaim.


Azt javaslom barátkozz, ne csak vele, mindenkivel, viszont haladj óvatosan! Nem muszáj semmit megtenned, amihez nincs kedved, nyugodtan haladjatok olyan tempóban, ami neked is jó!

2022. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Voltam már hasonló helyzetben pár éve, csak ő az oszt társam volt. Nem lessz ebből sem semmi, a mai napon mintha elpárolgott volna az a személy aki eddig volt, levegőnek nézett. Úgyhogy én most csak szeretnék nem úgy szenvedni feleslegesen mint pár éve. Nézzen csak levegőnek, jó az úgy. Elvileg történt valami, rá szóltak h nem dolgozik hanem beszélget többször.
2022. ápr. 6. 14:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a depi hogy jó neked egyedül blabla inkább csak azért is néz levegőnek mert nem akart tovább erőlködni ha nem érdekled
2022. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen valszeg azért.
2022. ápr. 6. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!