Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok csak úgy kiülni a parkba, elmenni egyedül kirándulni sétálni kifejezetten azzal a céllal hogy megismerkedtek valakivel?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légy szíves és mit tapasztaltok le szólítanak a pasik oda ülnek hozzátok?
2022. ápr. 11. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Csináltam ilyet olyan 20 èvvel ezelőtt, mert annyira magányos voltam. 1X össze is jött egy pasi :) De manapság biztos nem csinál ilyet senki sem (akkortájt is csak a lúzerekre volt jellemző).
2022. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Igaza van az elsőnek, ma szépen ülnek otthon a nők és várják a csodát :D
2022. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Pont ezért nem járok. Ha garantált lenne, hogy békén hagynak, mennék.
2022. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokat kirándultam egyedül. Sétálni, kiülni néha most is szoktam, de soha nem ilyen céllal. Pont azért megyek egyedül, mert egyedül akarok lenni. Egyszer eltévedtem este. 2 srác kivitt az erdőből dzsippel, de valami világvége faluban raktak ki, mert szerintük ott jár a busz. Hát, nem járt 😂
2022. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

#2


Nem teljesen pontos a kijelentésed, inkább az alábbiak:

- szépen ülnek otthon és Tindereznek

- szépen ülnek otthon és Tindereznek + szórakozóhelyeken kelletik magukat

2022. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Én szépen ülök itthon, nem vagyok fenn társkeresőn, nem jártam még bulikában is, de mindjárt nekiállok maszturbálni, amíg nem cseng a fülem.


Ti is tegyétek, lenyugtat.

2022. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak pasizási szándékkal nem, hanem szimplán csak mozogni / napozni, de úgy vagyok vele, hogy nem zárkózom el ismerkedés elől alapvetően (persze ha nagyon nem tetszik az illető, vagy ha számomra nem szimpatikusan, nem elég kulturáltan szólít le, akkor nem mennék vele el). Amúgy nem nagyon szoktak engem leszólítani ilyenkor.
2022. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mennél vele el? Ezt mire érted
2022. ápr. 12. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra értem, hogy akkor nem adnék neki esélyt ismerkedésre / nem mennék vele el randizni stb.
2022. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Tehat konkret olyan céllal nem mennétek hogy hátha megismerkedtek valakivel.

2022. ápr. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!