Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mi futna át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi futna át az agyatokon, ha az alkalmi partneretek bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Ovszerba szeretkezunk mindig szoval kevés esély van rá
2022. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan nem én vagyok a 4-5, de:


1: Felnőtt emberek képesek önállóan eldönteni akarnak-e gyereket vagy sem

2: Aki az elköltésig eljut, az minden bizonnyal nagyon határozottan tudja, hogy NEM akar, nem véletlen vállalta be a műtétet, ez azért 100%-os elhatározottságot kíván

3: Lehet hihetetlen, ugyanakkor szerintem totálisan evidens, hogy az ilyen ember olyan társat keres, aki szintén nem akar gyereket, ezt ugyanis a kapcsolat elején tisztázni szokták, tehát a későbbiekben ez nem fog meglepetést okozni

4: Normális, felelősségteljes ember baromira nem a másik kedvéért vállal gyereket, hanem mert Ő vágyik rá és akar. Számomra pl nem született meg (és soha nem is fog) az az ember, aki kedvéért én gyerekvállalásra adnám a fejem

5: Ha valakivel előre tisztázom, hogy nem lesz gyerek, majd ő mégis kitalálja, hogy akar, akkor én magam csomagolok össze és szakítok, ez ugyanis nem kompromisszum kérdése, valaki vagy akar vagy nem. Soha, senki kedvéért nem vállalnék be egy életre szóló terhet, amit a hátam közepére sem kívánok, csak mert a másiknak kell. Akkor keressen olyat, aki hasonlóan gondolkodik, probléma megoldva!

2022. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen kizártnak tartanám hogy tőlem mivel óvszert használok MINDIG. És nem, nem szakad el, nem jön ki belőle semmi.

Szóval azt gondolnám, hogy szimpla lehúzás akarna lenni. És ennek tükrében járnék el az illetővel szemben.

2022. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Are You Scorpio ***** válasza:
24%
ha elejen jelentette be, h terhesszex folyik? :D vagy jopar honap mulva, h toled xD
2022. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Hogy ezek szerint jól megdugtam. :-)
2022. ápr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!