Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegeny fiut szeretek, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeny fiut szeretek, de egy gazdagra vagyok, gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiut aki szegeny de egy olyanra vagyok aki mellett nem lesznek anyagi gondjaink. En hiaba mennek elore ha o levan ragadva abba ahova szuletett. Nem akarom ezt. Nem erzem magam mellette biztonsagban egy kis szegeny fiu

Szakitaskor elmondjam neki ezt vagy ne bantsam meg? Az a baj ha tudnam hogy menni akar elore akkor nem lenne baj hogy szegeny, de nem akar o elvan a szegenysegben , en nem voltam soha el ebben es nem akarok igy elni.

Gonosz vagyok?


2022. ápr. 24. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy gonosz.Ráadásul mindig kiderül a végén, hogy a kedvesrendes férfi ugyanolyan f.szkalap, mint az összes többi.Akkor legalább pénze legyen.
2022. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem, csak átlag nő :D
2022. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

"Nem erzem magam mellette biztonsagban egy kis szegeny fiu"


Ha valakiről ilyet írsz, azt egész biztos, hogy nem szereted.

Nem vagy gonosz, szimplán csak nem szereted őt és kész, ha szeretnéd, akkor nem érdekelne, hogy gazdag vagy szegény, vagy előre akar e menni vagy sem.

2022. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondd el neki, lehet nincs lehetősége változtatni és csak komplexusai lesznek emiatt!
2022. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyne erdekelne mar hogy elore akar e menni vagy nem , ez nem a szereteten fugg..voltam eleget szegeny nem akarok tovabbra is ebben elni. Rosszul erzem magam emiatt. Masak a celjaink ennyi...
2022. ápr. 24. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Van lehetosege valtoztatni es mondtam is neki tobbszor hogy valamit csinaljunk.... marmint menjunk ki kulfoldre egyutt vagy ilyesmi
2022. ápr. 24. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Más célok miatt szakítani nem gonoszság, normális. Az a gonoszság hogy a képébe tolnád milyen szegény és azért fejezed be. Inkább ne mondj indokot és húzd el magad, hadd találjon értelmes nőt.
2022. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ertelmes not?

Ki az aki egy soron akar elni tele cigannyal? Bocsanat hogy nem vagyok ertlemes no....

2022. ápr. 24. 18:52
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

En ilyennel legútóbb össze sem jöttem, de jól jel, hogy ez már megfogalmazódott benned. Nem vagy gonosz, ilyen világot élünk és elárulom, ha együtt is maradtok a pénzügyi nehéségek miatt nem lesztek sokáig boldogok, igazából Te már most sem tudsz rá felnézni.

Én a kegyes hazugságot választanám, pl. Kiszerettem belőled, elmúltak az érzéseim, stb. Amivel a legkevésbé bántod meg és minimál drámával megszabadulsz tőle.

2022. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar, hogy szegény, hanem hogy az is marad. Ezt úgy mondják, hogy mások a céljaitok. Szerintem nem gáz ezért szakítani. Te anyagiasabb vagy, őt kevésbé érdekli, ez épp elég. Bár hogy akad-e majd jobb a horgodra, az utólag fog kiderülni, mert a pénz tényleg nem minden, tehát a kockázat a tiéd.
2022. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!