Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a főnök kikezdett velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a főnök kikezdett velem régebben,de akkor visszautasÍtottam,akkor mennyi az esélye,hogy ha most én közelednék felé,akkor most ő utasÍtana vissza?Folyt.lent

Figyelt kérdés
Persze miután visszautastottam kirugott engem azután pár hónap múlva....(Most januárban rugott ki,azzal az okkal,hogy nem dolgozm jól.....holott ez nem igaz).Februárban hivogatott elég sokszor,azt akarta,hogy menjek vissza doglozni neki.Mondtam neki nem megyek vissza dolgozni......De igazából elég jó pasi,szivesen lennék vele ilyen laza kapcsolatban(függetlenek vagyunk mindketten).Visszamenni dolgozni azt nem akarok,csak viszonyt folytatni vele...Hogy mondjam el neki,hogy benne lennék a dologban?VisszautasÍtana vajon?Igazából,ha nem lett volna akkoriban a főnököm,akkor nem utasÍtottam volna vissza,csak én munkahelyen nem szeretem az ilyet csinálni.

2022. ápr. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy tartás nélküli ócska ösztönlény vagy, ha ezek után még futsz utána.
2022. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves Zoli, nem szeretnék ismét nálad dologzni, mert ugyanabba a problémába ütköznénk, mint korábban; nem tudok a főnökömmel összebújni. Viszont így... 😉
2022. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként kérdezem, jó külső ide vagy oda: hogy vagy képes egy ilyen féreggel összeállni?
2022. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pinán rak ennyi
2022. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utasítana vissza.


"Most januárban rugott ki,azzal az okkal,hogy nem dolgozm jól.....holott ez nem igaz"

A fenti mondat miatt soha nem bíznék benne, szerintem önsorsrontás bármilyen kapcsolatban lenni vele.


"Hogy mondjam el neki,hogy benne lennék a dologban?"

Ahogyan az emberek kommunikálni szoktak, szavakkal, mondatokkal. Hogyha lehetőséged van, felhívhatod, avagy írj üzenetet.

2022. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne, hari, de aki ezért kirúgott, bármilyen jó pasi is, inkább kerüld el, mert a jelleme sok kívánni valót hagy maga után, ami később is meg fog mutatkozni.
2022. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!