Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindenki olyan hú de nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki olyan hú de nagy poligám, akkor mi értelme van egyáltalán egy párkapcsolatnak? Ha a szerelem és az ígéretek úgyis csak ideig-óráig tartanak...

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egyáltalán nem mindenki nagy poligám.

Meg miért mondana le valaki hosszú boldog évekről csak azért, mert tudja, hogy egyszer vége lehet?

2022. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég sok elrettentő példát látok... "Hosszú boldog évek" ez is elég ritka...
2022. ápr. 28. 09:06
 3/14 A kérdező kommentje:
De remélem hogy igazad van egyes, remélem én tévedek
2022. ápr. 28. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyilván én is látok rossz példákat. De ettől még nem mindenki ilyen.

Meg ahogy írtam, akik szakítanak, elválnak, azok is eltöltenek egymással előtte boldog éveket.

De ha te nem akarsz párkapcsolatot, vagy poligám akarsz lenni, akkor legyél. A te dolgod.

2022. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy azt szeretnék...párkapcsolatot
2022. ápr. 28. 09:10
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Én pl demiszexuális vagyok. Így nálam a poligámia kizárt. Csak egy lányt szeretnék, akivel tényleg boldog lehetek. Lehet ugye nálam féltékeny típus is. Bár nem tudom, hogy mennyire tudna valaki féltékeny típus lenni úgy, hogy tudja, hogy ilyen a párja és őt szereti szóval ott senkivel nem lesz semmi.

Az ilyennel lehet szerintem normális kapcsolatot kialakítani, aki tényleg hűséges, mert biztos nem is csalná meg a másikat, ha lenne rá alkalom, akkor sem. Valamint tényleg fontos neki a másik, tényleg szereti, nem pedig csak azért mondja, hogy lefektesse.

Számomra az a baj, hogy nem sok normális lány van. Azok is gyakran kötnek ki rossz pasi mellett, akik csalják őket, esetleg bántalmazzák.

Valamint vannak az a tipikus "én nem olyan lány vagyok" lányok, akik egy pillanatig se tudnak megállni a hazudozásban és nagyon szépen hozzák a szerepet, egy pillanatra nem zökkennek ki. Ilyen volt a legutolsó barátnőm is. Voltak enyhe furcsaságok, de mindíg kimagyarázta. Szakítás után vallotta be, hogy igen, amúgy igazam volt, meg elmesélte, hogy milyen is igazából, de nekem játszotta magát, mert félt, hogy nem kellene úgy nekem.... Az ilyet se fogom megérteni.

Csak már annyi ilyen rossz kapcsolatom volt, hogy nagyon nagy fenntartással kezelek minden közeledőt. "Annyi"... Mintha ilyen tizes nagyságrendekről beszélnék. Tíz alatti az a bűvös szám, csak mindegyik rossz választás volt.

2022. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6: köszönöm a választ!

Nekem az a bajom, hogy én csak álszent kapcsolatokat látok, ahol mindenki elfojtja a vágyait, szőnyeg alá söpör mindent, hazudik mindenki összevissza és az tartja össze a kapcsolatot, hogy kihasználják egymást, tehát valamilyen közös érdek. És megmondom őszintén, hogy én ettől rosszul vagyok. Őszinte, autentikus érzésekkel teli kapcsolatot szeretnék, de valószínűleg álomvilágban élek. És ennél lehet hogy még egyedül lenni is jobb.

Bár még mindig azt remélem, hogy én tévedek.

2022. ápr. 28. 09:32
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Sajnos ez nem csak a kapcsolatokra igaz szerintem. Gyakran hazudik mindenki önös érdekből. Én jobban szeretek őszinte lenni. Legalább nekem legyen gerincem.

2022. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek!
2022. ápr. 28. 09:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak akik szeretnének őszinte és hosszú kapcsolatot és hűségessek tudnak lenni, még ha nem ezt látni nagyrészt sajnos, de lehet találni még ilyeneket! Csak meg kell találni őket!:)
2022. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!