Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik egészségesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egészségesen egy kapcsolatban az ajándékozás?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, ami így random jön a hétköznapokban. Egy szál rózsa, egy csoki vagy bármi más. Milyen időközönként jó, hogy ne legyen sok de kevés sem.
2022. máj. 5. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hangulat függő!


Ha látom, hogy rossz passzban van a párom akkor veszek egy szál vörös rózsát csak úgy. De általában havonta egyszer ok nélkül is!


Persze volt már ,hogy kimaradt... :-)


50F

2022. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nalunk nincs ajándékozas én utalok ajándékot kapni (48N) 😆
2022. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem az 5 szeretetnyelves megközelítést, és ilyen szempontból érdemes megfigyelni, hogy milyen beállítottságú a párod. Én pl - mint amúgy általában a férfiak - kevésbé értékelem az ajándékot, így engem zavarba hozna, ha folyton ajándékot kapnék.


A feleségem sem kifejezetten ajándékcentrikus, de nála egy kicsit magasabban van a az ajándék helye, ezért olykor-olykor apróságokat azért veszek neki. Ezek általában nagyon banális dolgok. Pl hazafelé biciklizve a nyugdíjas néni becsületkasszás önkiszolgáló viráglerakatából viszek néhány csokor nárciszt, vagy éppen a boltban veszek egy üveggel abból az ecetes halból, amit marhára szeret.

2022. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Oda vissza alapon ha nem is forintosan de nagysàgrendileg azonos összegben legyenek a dolgok.
2022. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülök egy kis apróságnak néha, de nem vagyok ajándék parti. Inkább szervezzen egy jó közös programot.

N30

2022. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kb úgy működik, hogy elmegyek bevásárolni és látok valamit amit a férjem régen kapott, evett, ivott, vagy dragább és nem minden héten veszünk olyat, de szereti, azt megveszem neki.


Ugyanez fordítva.

2022. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen random. Meglátok valami apróságot, amit tudom, hogy a párom szeret, és megveszem. Nincs betervezve a hétköznapokban.
2022. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!