Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok lenne számodra, az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne számodra, az, hogy a párod kategorikusan nem akarna gyereket (elsősorban azok véleményét kérném, akiknek még nincs gyerekük)?

Figyelt kérdés
Tehát már házasok vagytok, vagy még csak jegyesek, azonban ahogy szóba kerül a gyerekvállalás, a párod kategorikusan ellene van (például olyan okból, hogy nehéz élete volt, azonban most, hogy valamit felépített, szeretné most már élvezni az életet, magának szeretne élni. Esetleg más okból). Ilyen esetben elfogadnád a gyerek nélküli házasságot, vagy inkább másik pár keresnél, akivel tudnál gyerekvállalást tervezni?
2022. máj. 16. 12:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyunk házasok, de nem lenne probléma. Nem ragaszkodom hozzá, hogy gyerekem legyen.

De azért nem túl életszerű, ha ilyen kérdések csak házasság után merülnek fel.

2022. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Házasságig, jegyességig biztosan nem jutnék el ilyen fontos téma megbeszélése nélkül!

Ez szerintem még akár az első randikon, de a párkapcsolat elején tisztázandó kérdés. Amennyiben ez bármikor ellentétes a saját akarattal az instant szakító ok.

2022. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha megengeded, akkor én gyerekeskènt válaszolnèk. Én mindig is szerettem volna gyereket már az oviban a "mi leszel, ha nagy leszel?" kérdésre is az volt a válaszom, hogy anyuka. Elég korán is szültem és nem bántam meg egy pillanatra sem és nem érzem úgy, hogy bármiről kimaradnèk. Szóval igen, nálam erősen váló/szakítóok lett volna anno, ha a párom nem akar gyereket.
2022. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én sem akarok gyereket így nekem csakis ilyen partner jöhetne szóba, de szerintem is esélytelen, hogy ez csak házasság után derüljön ki. Ha gyerekre vágyna, nem lennénk együtt, ebben nincs kompromisszum.
2022. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nagyon szeretnék gyereket, ezért igen, válóok lenne. De jobb esetben azért az ember erről beszél a párjával házasság előtt.
2022. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2022. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen jellegű markáns véleménykülönbség lenne köztünk, eleve nem jönne szóba a házasság.
2022. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Ez szakító ok. Házasságig meg eleve el sem jutnánk.
2022. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Gyerek, analszex, fekagyűlölet, sittes előélet,...ezek nem olyan dolgok, amiket még a "járás" alatt szokás megdumálni?
2022. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat!


De ilyen fontos döntést, az ember a kapcsolat elején szokott tisztázni és megbeszélni.


Hogy ki akar és ki nem akar gyereket.


Ha pedig az a válasz, hogy még nem tudom...


Noss addig nem kellene összeházasodni.


Akinél ez csak eljegyzés után vagy házasság előtt/után jön szóba ott magára vessen az illető.

2022. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!