Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyháziakhoz szóló kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyháziakhoz szóló kérdés: A Bujtosi-tónál van lehetőség valahova elbújni? Már mint szerelmeskedni például, van ott olyan hely, ami alkalmas erre a célra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 01:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Most 9 hónap után újra találkoztam az exemmel, akivel egyébként végig beszélgettünk a szakítása óta. Miattam szakított, mert van egy rossz szokásom, hogy mivel nem mindig úgy foglalkozott velem, ahogy szerettem volna, ezért megunta a minden napos belekötéseimet.


Jó nap volt, ölelgethettem, bár a csókot nem akarta nagyon engedni, de végül az is volt. Elvileg nagyon jól érezte magát, és igazából most megint szeret valahol, vagy is, csak arra vágyik, hogy legyek vele normális.

Szexet nem akartam erőltetni, de lehet egy kövi alkalomnál, ami nem tudom mikor lesz sajnos, lehet csak szeptemberbe, akkor lehet benne lenne. És azt mondta, hogy szeretne ki menni ahhoz a tóhoz.

Volt nekünk egy helyünk, de az teljesen más irányba, és oda kicsit sok idő lenne kisétálni. Ezért érdekel, hogy van e valami lehetőség a tónál.

2022. máj. 17. 01:22
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát éjszaka elég sötét a Bujtos ha bevállalósak vagytok tuti találtok egy helyet. Egyébként a tó egyik oldalán a padok mögött van egy erdős rész egészen a játszótérig úgyhogy simán megoldható 😊🤪
2022. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem akart csókolózni, de azért csak ráerőltetted. Ezek után meg egyből azon fantáziálsz, hogy hol tudnád megfektetni, miközben még csókolózni sem akart. Hányinger vagy.
2022. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lett rá erőltetve semmi, csak 9 hónap hosszú idő, és teljesen elszokott tőle. Amúgy meg első pasija vagyok és voltam. És a végén már tetszett neki, meg úgy is köszöntünk el, csókkal. -.-".
2022. máj. 17. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerelmeskedni csak szerelmesek tudnak. Ő nem szerelmes beléd, mivel a viselkedésed miatt kihajított. Csókolózni se akart veled, csak a szájába másztál. Ha a szexet sem akarja engedni, akkor megerőszakolod, hátha közben megjön a kedve? Hányinger vagy, jól írták előttem.
2022. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!