Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok egy 172 cm magas,18 éves fiúról? (a magasságon van mosta hangsúly)

Figyelt kérdés

Esküszöm, marhára zavar engem, hogy iylen kisnövésű vagyok.:S

Először is írjátok le, hogy milyen magasak vagytok/kort, és aztán a véleményt az én testmagasságomról.

Namost nyilván egy nálam magasabb lánnyal nem jövök össze, az már engem is zavarna, de attól még kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy pl ha csak haverok/barátok vagytok a pasival, akor mit gondoltok róla? Pl engem lenéznétek ezért???


2010. szept. 17. 20:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
...de csak őszinte válaszokat kérek!!!:D
2010. szept. 17. 20:53
 2/19 Kamuuu ***** válasza:
69%
Szerinted itt mindenki őszinte?:D
2010. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

mint pasi nekem nagyon alacsony lennél, 170 centi magas vagyok, úgyhogy gyakorlatilag nem látszana a különbség köztünk.

viszont a legjobb barátom alacsonyabb nálam, és imádom:) sőt több alacsonyabb fiú barátom is volt, szerintem nemgáz.

én vagyok túl magas egyébként szerintem. neked egy 160-165 centis csaj pont jó, és ők vannak a legtöbben szerintem:)

20L

2010. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tök normális átlagos magasságú srác vagy! És a legtöbb csja bőven alacsonyabb nálad!
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én 174cm lány vagyok, nem jönnék össze kisebekkel:). De én szerintem már aránylag magaskának számítok lányok közt, tehát télleg az átlag 160-170 centi az tök jó neked ;) mondjuk én a kisebb pasikat lenézem :$ de lehet hogy valakinek pont ez jön be :) ismerősünk nő 180cm körül volt és pasija 173kb. tehát;)

na na:D na:D

ez ember függő;D

2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

17/L 165.

dehogy néznélek le..de jó lenne nekem ha csak ezért lennék önbizalom hiányos:D

a fiú aki nagyon tetszik ő is kb ekkora. és imádom a tetejétől a lábújjáig :D

2010. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A párom 170 cm magas, én 165 vagyok és nagyon boldogok vagyunk együtt, szóval ne aggódj, nincs semmi gond a magasságoddal, nem ezen múlik a boldogság:) Fel a fejjel.

Egy huszonéves lány. Aki lenéz valakit a termete miatt az nagyon buta ember.

2010. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
162/18L
2010. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok és 160centi.Számomra nem vagy alacsony.

Persze sok magasabb csaj van nálad de sok alacsonyabb is.

Ne érezd magad emiatt rosszul.Ha nem vagy tömzsi akkor fel sem tűnik másoknak.

Két bátyám van és mind ketten veled egymagasak kb.És boldog kapcsolatban élnek.

Nekem eddig a legmagasabb barátom 178centi volt.

Szóval nem vagy alacsony higyj nekem.:)

2010. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

17/L--->165 cm

sztem nem gáz a magasságod.. mármint hozzám képest nem gáz mert én "felnézek Rád" :D a 12 éves hugom 175 cm... na az már gáz

2010. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!