Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányoknak csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányoknak csak az izmos fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

16 éves fiúk közül az izmos, kigyúrt-ak jönnek be?

Most főleg inkább csinosabb, buli "függő" lányokat kérdezek!


És ennek az ellentetje bejön?


2008. dec. 19. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinosabb, buli "függő" lányok alatt a felszínes buta lányokat értetted, akik külső alapján ítélnek meg?
2008. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A pofá leszakad...ha te ugyanoylan felszínes vagy , mért várod el a csajoktól h ne legyenek....szánalom..
2008. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj és gyúrd széjjel magad. Az ilyen üresfejű libáknak a pénzed kell, és leszarják hogy nézel ki. De nem is érdemelsz többet..
2008. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
én fiu vagyok, 17, kicsi, alacsony, és csúnya is, de mégis több barátnőm van, mint barátom, kapcsolatban is vagyok. Minden a stílustól függ, semmi sem a kinézettől. (egyébként bocs h írtam)
2008. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát nem tudom, az én barátnőm eléggé kifejezte h számára nagyon fontos h jó külsőm legyen (=gyúrjak)

Szóval szerintem fontos...

17/F

2008. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM kigyúrtnak kell lenni. Legyen egy arányos, férfias tested. Lásd: Dávid szobor.

Ha egy ilyen test csábító, humoros, magabiztos stílussal párosul, akkor ott nő nem marad lábon :)

Bár belőled ezt nem nagyon nézném ki. Sry

2008. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a Dávid szobor egy kigyúrt fazon!:P XD


Amúgy ha a buli függő alatt a diszkós p...t értessz, akkor nem segítetek...

2008. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves vagyok, úgyhogy nem tartozom a kérdezett kategóriába,de azért leírom a véleményemet,ha nem baj. Ne foglalkozz azokkal a lányokkal,akik csak a külső alapján ítélnek.Azok a csajok,akik olyan feltételeket szabnak, hogy a pasi nézzen ki nagyon jól,legyen kigyúrva és legyen egy görög isten, azok lehet,hogy eszméletlen csinosak (és bulifüggők)de legalább olyan felszínesek is.

Bár az alapján,hogy te a csinos,bulifüggő lányok véleményét kéred, valószínűleg te sem annyira a belső értékekre hajtassz (bocsi,ha tévedek). Végülis a te dolgod.

Nekem speciel most ,és 4-5 évvel ezelőtt sem a külső számított,bár nem is voltam/vagyok bulifüggő, (de azért állítólag csini) . Igen,az én szerelmem inkább az ellentétje, nem egy nők bálványa külsőleg,egy kicsit macis, de én imádom úgy,ahogy van,külsőleg-belsőleg már jó régóta.A kisugárzás a fontos, lehet hogy ez nagyon elcsépelt,de igaz!

Bár sajna sok olyan lány van, akik bombasztikusan néznek ki és egyfolytában diszkóba járnak és hatalmas az önbizalmuk pontosan a pasik körében elért sikereik miatt, akik bizony a kelleténél sokkal nagyobbra értékelik a külsőt…Tisztelet a kivételnek!

2008. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Dávid alakja marhára nem kigyúrt. Mindene arányos és van rajta 1 kis izom. Az ideális férfi test a nők számára. Egyáltalán nem hegyomlás, és ez a jó benne. Mondjuk én kicsit nagyobb szeretnék majd lenni :D
2008. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

23:00


Nem tudom miért adsz neki ilyen tippeket...nem tudom miért próbálod lebeszélni a legjobb csajokról. Kit érdekel ha buta? Nem azért lenne vele...magyarországon vannak a legjobb csajok, és ha már ide születtünk mint férfi, és megvan a lehetőségünk hogy álompasivá formáljuk magunkat akkor igenis KI KELL HASZNÁLNI. Én legalábbis kihasználom és meg vagyok magammal elégedve. Imádok a nőket és értük élek. És tényleg igaz, hogy a nagyon szép csajok belülről milyenek is igazán...de olyan éjszakákat nyújthatnak amiket soha nem felejtenél el.

2008. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!