Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa amit a "mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa amit a "mai fiatalok" csinálnak?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem vagyok begyöpösödött, nincsen szűk látóköröm, nem vagyok olyan öreg sem, 21 éves lány vagyok. Elnézve a mai 10-16 éves korosztályt, azt kell mondjam, hogy "az én időmben" mi nem voltunk ilyenek... Eszünkbe sem jutottak ennyi idősen olyan dolgok, mint most nekik. Kétségbe vannak esve a 12-13 évesek, hogy nem volt még egy pasijuk/csajuk sem. Miért hiszik azt, hogy el vannak késve? Miért esnek kétségbe, ha még 13 évesen még nem csókolóztak neadjisten nem feküdtek le senkivel??

A véleményetekre lennék kíváncsi ebben a témában!


2010. szept. 20. 11:42
1 2 3 4
 1/31 Holdtündér ***** válasza:
84%

Én szerintem a szülők hibája. Mert kergetik a pénzt egész nap, a gyerekkel meg nincs foglalkozva. Engem is zavar, én is csak 22 éves vagyok és soha nem gondoltam volna hogy egyszer én is ezt fogom gondolni: "Ezek a mai fiatalok".


Ha nekem gyerekem lesz, nem fogom hagyni hogy ilyen legyen, inkább a nap 24 órájában felvilágosítást tartok neki.

Egyik ismerősöm lánya 11 éves, de eszében sincs pasizni (mint sok vele egykorúnak). És ez szerintem annak köszönhető, hogy az anyja rengeteget beszélget vele.

2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
nem csak a szülők hibásak hanem nagyrészt a média
2010. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%

igen ez igy van, a mai fiatalok nagyon elkurvultak, a velem egyidősek már nem egy fiuval feküdtek le!

15L

2010. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igazad van, az egyik ok a szülői figyelem/fegyelem hiánya. Ha belegondolok, soha nem mertem volna ilyeneket csinálni ennyi idősen. Anyám kivágott volna.. De eszembe se jutott. Régen is voltak ilyen fiatalok, de nagyon nagyon kevesen. Akkor őket nézték ki a többiek közül, most pedig azokat akik nem rohangálnak a nap 24 órájában a pasik/csajok után. Ez lenne a "normális"? Ekkorát fordult a világ?
2010. szept. 20. 11:53
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
A média és ez a túlságosan szabad világ lehet az oka.
2010. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek veled.De van pár ismerősöm akik most 20-25 évesek és 13-14 évesen vesztették el a szüzességüket szóval azért régen is voltak ilyenek.
2010. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Én szintén 21 vagyok, de az "én időmben" már ugyanez volt mint ami most. Nem tapasztaltam semmi változást, sok osztálytársam már akkor is ilyen romlott volt.
2010. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Az egy dolog,hogy elveszítik a szűzességet,de ez a sok szopás meg s..be dugás,meg,hogy már szinte nincs is normális szex.A lányokon nem lehet egy gram szőr sem mert az már undorító stb.
2010. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Én 30 vagyok és nagyon jól emlékszem, hogy nálunk a suliban 8-adikban mi ment, ha valaki már nem volt szűz a lányok közül, az volt az Isten.
2010. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

csak egyetlen oka van

az INTERNET


Onnan tanulnak olyan ostobaságokat, ami még véletlenül sem jutna egy normális embernek az eszébe.

De a lehetőségek végtelenek, lesz ez még sokkal rosszabb is.

2010. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!