Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így párkapcsolatot , vagy akár barátokat is találni? Munka,edzés, háziállat és nyelvtanulás elveszi az időmet.

Figyelt kérdés
Heti minimum 4x edzek, 3x van nyelvoktatás online, kutyát ki kell vinni napi 3x. Együttélés egyelőre kizárt, mert örülök, hogy nyugalmam van. Esélyem sincs találkozni senkivel, főleg így,hogy műszakozok és folyamatosba járok. A tanulás nem tart örökké, de mindig az miatt kell sietnem vagy itthon lenni, mert órám lesz. Edzést meg nem fogok kihagyni senki miatt, számomra az fontos. Teremből is sietek haza így is.
2022. júl. 4. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezt pont az együttélés oldaná meg.


Én heti 5x edzek, levelező képzésen főállás mellett tanulok egyetemen, van egy tündéri ebem és valahol közben kialalult egy azóta is jól működő párkapcsolat. 3 hónap után össze is költöztünk a párommal, egyrészt mert megvolt az összhang, másrészt mert nem fért bele egyszerűen, hogy utazgassunk egymáshoz. Sőt, sokszor a hagyományos beülős randik sem fértek bele, csak az, hogy csináltam kis nasi tálat gyümölcsökből meg sajtokból, beraktam közénk és ő olvasott az ágyon én meg tanultam, aztán a szünetekben beszélgettünk. Szerintem egy jó párkapcsolatnak az is a része, hogy nem szereplünk egymás előtt állandóan, hanem megtanuljuk együtt élvezni a csendet és nemcsak közösen dolgozni, hanem egymás mellett foglalkozni a saját dolgainkkal.


Ja és mivel ő is edz, egy terembe járunk azóta, lemegyünk, mindenki végzi a dolgát és kéz a kézben megyünk haza. Minden közös perc számít, nem csak az, amiben órákat beszélgettek. Nálunk ez így működik.


Anno, mikor még ismerkedtem, csomószor ajánlottak csak dugást arra hivatkozva, hogy nekik nem fér bele az idejükbe más. Szánalmasan éreztem magam, hogy csak ennyire vagyok jó, miközben mindig is tudtam, hogy lehet ezt így is.

2022. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 műszakba vagyok, most megyek buszjogsit csinálni.

Kutyám van, akivel nem csak sétálok, hanem rendszeresen edzek. Van egy lányom is, aki már iskolás és ő is megy edzésre, addig én is tudok menni. Motorozom is.

Úgye háztartás is.

Hétvégén futok ősze barátokkal vagy nappal max átjönnek vagy mi hozzájuk. Párom taxis, ősze visza dolgozik. Van amikor csak itt alszik és reggel megy is.

Nehéz! De mindent ősze lehet egyeztetni. Jó szervezés kérdése.

De max vársz addig, amíg befejezed a tanulást.

N 30

2022. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, mi pl együtt motorozunk, turazunk is.

Lassan miis őszeköltözünk, h többet legyünk együtt.

Sokszor van, hogy csak együtt ebédelünk.

2022. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan embert, akinek szintén hasonló elfoglaltságai vannak. Nem vagy egyedi eset, nyugi. Az ismeretségi körömben viszonylag gyakori a hasonló zsúfolt időbeosztás.
2022. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embert kell találnod, akinek elég ha ilyen keveset lát, amíg össze nem költöztök. Lakva ismerszik meg az ember, nem is érdemes sokáig várni vele.
2022. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyelőre jó nekem egyedül lakni, volt rgy hosszú és rossz párkapcsolatom. Neki semmi hobbija és célja nem volt , így engem szidott folyton,hogy miattam nem lehet csinálni semmit. De ha szabad voltam,se csináltunk semmi különöset, maximum kutyával sétáltunk.

Van egy barátnőm, akivel semmit se lehet csinálni, csak annyit,hogy átmegyek hozzá és lesem,ahogy pakolja a semmit jobbról balról, soha nem végezve. Nekem az időpocsékolás órákat másnál ülni és az ő szenvedését nézni,hallgatni. Nekem lenne igényem menni valahova, ha ráérek, de nincs kivel. Mivel külföldön vagyok ,így mégnehezebb.

2022. júl. 4. 13:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt dolgok pont olyanok ahol lehet találni barátokat vagy akár párt. Nem egy ismerősöm van aki edzésen nyelvtanfolyamon vagy kutyasétáltatás közben talált párt, barátokat meg pláne.
2022. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkazárs? Edzőtárs? Senki nincs?
2022. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a fontos.

Neked most saját magad a legfontosabb abben az èletszakaszban.


Olyan valakinél lenne esèlyed akivel èrintekzik az időbeosztásod

2022. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
*közös tevékenység kapcsán
2022. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!