Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ehhez az elképzelt helyzethez?

Figyelt kérdés
Ha a feleségetek elválna tőletek egy nő miatt, és a gyerekeiteket azzal a nővelnevelné fel. Tehát leszbikus a volt nej, aki a leszbikus szerelmével akarná nevelni a gyerekeket. Erre mit reagálnátok?
2022. júl. 8. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Apu azért iszik, mert anyu férfi.
2022. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

A gyerekek identitászavarosak lesznek, az 100.

Ha neki nem baj hogyvelferditi őket es nem lesz alapjuk mintájuk az ő dolguk. a mai vilag amugyis errol szol hogy d.gj mindenkivel

2022. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Mindig van egy leszbikus (hajlamokkal rendelkező) szerető.😉
2022. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanakkor nem tudom, miért lenne rosszabb egy gyereknek két stabilabb meleg szülővel esetleg, mint egy apukával, aki idegen számukra és a gyereknevelése kimerül abban, hogy munka után ledöglik a tévé elé?


/Üdvözölnek az 1970-2000-es évek gyereknevelési tendenciái./

2022. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Hiszen ezek a generációk is a szoros kapcsolataikról ismeretesek a szüleikkel, véletlenül sem az áthidalhatatlan szociális szakadékaikról.😀
2022. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Amíg rendszeresen együtt lehetek én is a gyerek(ek)kel, addig oké. Ha nővel boldog, akkor legyen boldog egy nővel, nem zavar hogy leszbi pár nevel gyereket.
2022. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. 😂


Engem a jóbarátokra emlékeztet. Szegény Ross. :DDD

2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Majdnem elkezdtem kifejteni, miért jó, ha egy gyereknek megfelelő apa- és anyaképe van (amihez egy megfelelő apa és anya dukál), de már előre elkezdtem szorongani azon, hogy pillanatokon belül megidézik nekem Orbán Viktort és menthetetlenül össze leszek erőszakolózva.

(*Közben bekapcsolom a tévét és hozatok egy sört az asszonnyal*)

Miközben az embernek két diplomával a kezében már szavazni sincsen kedve (miután x évig ezt hallgatta az egyetemi padsorban), nemhogy belekötni organikus (?) folyamatokba.

Nem hallom azokat a hangokat, amelyek aggódnak az egyedül hagyott férfi miatt, aki lehetséges, hogy szívesen tologatná a babakocsit meg nevelné a gyerekét, csak mondjuk nem tudott (?) a felesége dolgairól, aki 10 év házasság után jött rá, hogy meleg és inkább kiélné magát mindenféle távolkeleti meg dél-amerikai országban ahelyett, hogy "családozna". Közben lehet, hogy felépült a (családi) ház, hitel is vissza lett már törlesztve (legyünk optimisták) és a szabaddá vált exférj 40 évesen, immár kötelezettségek nélkül kezdheti el törni a fejét, mit ronthatott el.

2022. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

#8:


Nincs otthon sör. :(

2022. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

9# "Szerinted a válasz nem hasznos"


Hozok estére mentes citromosat :) Lightosra vesszük. Ma Bayer helyett éjjelnappalbudapestezünk :)

2022. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!